allsWalls

Tukumā aizturēta māte-narkomāne

20. augustā Tukumā kādā dzīvoklī 1989. gadā dzimusi sieviete strīdējās ar vīru mazgadīga bērna klātbūtnē. Sieviete aizturēta, viņai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par emocionālu vardarbību pret bērnu.

Kā ziņo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde, no 17. līdz 20. augustam Tukuma iecirknī reģistrēti 76 notikumi, noformēti 53 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 46 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas un 1 par mopēda vadīšanu reibumā un 1 par emocionālu vardarbību pret bērnu. Divas personas aizturētas aizdomās par narkotiku lietošanu. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi ar 10 cietušajiem.

Kārtības policijas nodaļas inspektori veica kontrolpirkumus 10 tirdzniecības iestādēs, vienā konstatēts pārkāpums – enerģijas dzērienu tirdzniecība nepilngadīgajam.

17. augustā

7.08 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Tukums-Auce 1. km, 1989. gadā dzimis vīrietis alkohola reibumā (1,58 promiles) bez vadītāja apliecības vadīja mopēdu «Piaggio» ar neatbilstošu valsts numura zīmi. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

10.40 Tukumā, Lielajā ielā, 1975. gadā dzimis automašīnas «BMW 528» vadītājs neizvēlējās drošu braukšanas distanci attiecībā pret stāvošo «Opel Astra Sports Tourer», kā rezultātā notika sadursme. Avārijas izraisītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

11.00 Engurē kasiere-pārdevēja pārdeva enerģijas dzērienu «Dynamite» nepilngadīgai personai, par ko pārdevēja saņēma administratīvā pārkāpuma protokolu. Atbilstoši Enerģijas dzērienu aprites likuma 3. panta 1. daļā noteiktajai prasībai: “Enerģijas dzērienus aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties. Lai pārliecinātos par pircēja vecumu, mazumtirgotāja pienākums ir pieprasīt, lai pircējs uzrāda personu apliecinošu dokumentu. Pēc mazumtirgotāja vai uzraudzības un kontroles iestādes pārstāvja pieprasījuma pircēja pienākums ir apliecināt savu personu un vecumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.”

21.35 Tukuma novada Pūres pagastā, ceļā Rīga-Ventspils, administratīvā pārkāpuma protokolu par automašīnas vadīšanu dzērumā (1,72 promiles) saņēmis kāds 1951. gadā dzimis «Volvo XC 90» vadītājs.

18. augustā

10.13 Tukumā divām kādam uzņēmumam piederošām automašīnām sabojāta izplūdes sistēma un nozagti katalizatori. Uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas – “Par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā, vai ja tā izdarīta no glabātavas, ietaises, kas savieno glabātavas, vai transportlīdzekļa, – soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.”

19. augustā

9.15 Tukumā, Talsu ielā, 1964. gadā dzimis automašīnas «Volvo S80» vadītājs krustojumā neizpildīja ceļazīmes «Dodiet ceļu» prasību, kā rezultātā notika sadursme ar pa galveno ceļu braucošo «VW Golf Variant». Cietušo nav.

16.10 Tukumā, Dārzniecības ielā, kāds 1977. gadā dzimis vīrietis nepildīja Tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību – ieradās adresē, kurai aizliegt tuvoties. Uzsākts kriminālprocess, vīrietis aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

20. augustā

10.31 Kandavas novada Zantes pagastā pieņemts policijas lēmums par nošķiršanu – 1945. gadā dzimis vīrietis izraidīts no dzīvesvietas.

18.13 Tukuma novada Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventpils 65. km, starp lokveida krustojumiem 1971. gadā dzimuša autobraucēja vadītam «Volvo XC60» nezināmu iemeslu dēļ notika sadursme ar pretimbraucošo «DAF XF 460 FT», kas bija sakabē ar puspiekabi «Schmitz». Pēc šo abu auto sadursmes notika vēl sadursme ar «VW Caravelle» un «Opel Astra». Avārijā cietuši 10 cilvēki, tostarp 4 bērni – dzimuši 2015., 2013., 2005. un 2002. gadā. Uzsākts kriminālprocess.

20.00 Tukumā, Raudas ielā, kādā dzīvoklī, 1989. gadā dzimusi sieviete strīdējās ar vīru mazgadīga bērna klātbūtnē. Sieviete aizturēta, viņai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par emocionālu vardarbību pret bērnu, kā arī aizdomās par narkotiku lietošanu sieviete nogādāta medicīnas iestādē analīžu ņemšanai.

21. augustā

1.38 Tukumā, Lauku ielā, 1986. gadā dzimis automašīnas «Ford Probe» vadītājs braucis alkohola reibumā (1,85 promiles) turklāt bez autovadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

Ugunsgrēki

17. augustā

16.20 Kandavas novada Kandavas pagastā dega sausā zāle 1 hektāra platībā. Ugunsgrēks likvidēts 18.28.

Engures novada Smārdes pagastā dega nopļautas labības rugāji 250 m² platībā.

18. augustā

Jaunpils novada Viesatu pagastā dega kombains 10 m² platībā un sausā zāle 1 hektāra platībā.

Kandavas novada Kandavas pagastā dega šķūnis ar salmu ruļļiem 40 m² platībā.

 

Komentāri

  1. Tukuma policisti kad beidzot novāksiet no Tukuma ielām Jeep vadītāju,kurš braukā bez TA un bieži dzēris?Pietiks ņemt pateicības pudeles izskatā!

    1. Varbūt tāpēc, ka Tu tikai komentāros to anonīmi saki, nevis policistiem tad, kad kādu tādu redzi. Jo kādi tad ir varianti: vai nu iedzīvotāju visu redzošā acs dabū arī balsi un runā, vai arī katram no 19 000 pilsētas iedzīvotājiem pieliek pa policim. Kas reālāk, kā Tev šķiet?

      1. Cik paredzama atbilde. Gaidīju kādu, kas mēģinās pārgudro notēlot! Pirmkārt, kāda velna pēc tad tās kameras ir saliktas pilsētā? Otrkārt, varbūt policijai vajadzētu beigt barot kuņģi, bet pārmaiņas pēc, izmest kādu līkumu caur pilsētu. Treškārt, detaļās neiedziļinoties, man bija starpgadījums, kad nācās izsaukt policiju, vari trīs reizes minēt, vai tam bija jēga….

  2. Esmu bijis daudzviet Eiropā un secinājums tikai viens – tādu policistu kā Tukumā tur vnk nav. Nav neviens aptaukojies vai pārāk kalsns, bet gan ar taisnu muguru, pareizu fizisku stāju un uzticību viesoši trenēti vīri. Mūsējiem jau sejā rakstīts, ka IQ zem vidējās normas, nerunājot par fizisko sagatavotību. Degradējusies padarīšana.

    1. Paskaties uz tā saucamās policijas priekšnieku, vepri Ķuzi un principā tu sapratīsi kādi ir 99.9% policistu šajā valstī. Vienīgais zināmais izņēmums ir M. Briedis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.