Traģiska nedēļas nogale Tukuma pusē

23.25 Tukuma novada Pūres pagastā, ceļa Tukums-Lazdas 10. kilometrā,  2000. gadā dzimušā jaunieša vadīts «VW Golf» pagaidām nenoskaidrotos apstākļos saslīdēja, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar pretimbraucošo «Audi 100», ko vadīja 1992. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja visi tajā iesaistītie.

No 27. līdz 30. septembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 58 notikumi, noformēti 22 administratīvo pārkāpumu protokoli, to skaitā 6 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas vadīšanu reibumā, kā arī 2 personas aizturētas aizdomās par narkotiku lietošanu. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta divas un gāja bojā 3 personas.

27. septembrī

10.49 Tukuma novada Pūres pagastā 1961. gadā dzimušais lietoja alkoholisko dzērienu sabiedriskā vietā. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

12.50 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 42. kilometrā,  1971. gadā dzimusī vadīja vieglo automašīnu «Alfa Romeo» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa.

15.25 Tukumā, Raiņa ielā, 1957. gadā dzimušais sabiedriskā vietā lietoja alkoholu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

28. septembrī

5.32 Tukumā, Jelgavas ielā, 1949. gadā dzimusi sieviete vadīja velosipēdu un krita, gūstos miesas bojājumus.

12.27 Konstatēts, ka Tukumā, Partizānu ielā, iekļūts mājā. Nodarīti materiālie zaudējumi 50 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

12.50 Kandavā no pagalma nozagts 1990. gada «VAZ». Automašīna tika atrasta ar bojājumiem un nodota īpašniekam. Uzsākts kriminālprocess.

13.30 Tukumā, Meža ielā, no neaizslēgtas automašīnas «VAZ 2106» tika nozagta nauda – 60 eiro un pārtikas produkti. Uzsākts kriminālprocess. Aizdomās par zādzības izdarīšanu aizturēti divi vīrieši.

19.00 Tukumā aizdomās par narkotisko vielu lietošanu uz ekspertīzi nogādāts 1996. gadā dzimušais. Uzsākts administratīvā lietvedība.

16.00 Tukumā iekļūts dzīvoklī un no tā nozagtas vērtslietas. Uzsākts kriminālprocess.

23.25 Tukuma novada Pūres pagastā, ceļa Tukums-Lazdas 10. kilometrā,  2000. gadā dzimušā jaunieša vadīts «VW Golf» pagaidām nenoskaidrotos apstākļos saslīdēja, iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar pretimbraucošo «Audi 100», ko vadīja 1992. gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja visi tajā iesaistītie –  «VW Golf» vadītājs un 2002. gadā dzimusī pasažiere, kā arī «Audi 100» vadītājs. Uzsākts kriminālprocess un nozīmētas ekspertīzes.

29. septembrī

22.14 Tukumā, Dārza ielā, 1959. gadā dzimušais vadīja «VW Passat Variant», būdams alkohola reibumā (2,26 promiles).

30. septembrī

 

1.13 Tukumā, Raudas ielā, 1971. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu «Land Rover», iespējams, būdama alkohola reibumā. Persona nogādāta medicīnas iestādē analīžu veikšanai. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

17.00 Tukumā aizdomās par narkotisko vielu lietošanu uz ekspertīzi nogādāta 2000. gadā dzimusī. Uzsākta administratīvā lietvedība.

VUGD

Pagājušā nedēļā, vējainajā 27. septembrī, ugunsdzēsēji glābēji tika izsaukti uz Engures novada Lapmežciema pagastu un Tukuma novada Tumes pagastu, kur bija nepieciešams no lūzušiem kokiem atbrīvo ceļa braucamo daļu.

Nedēļas nogalē, 30. septembrī, 16.09 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Slocenes ielu Tukumā, kur ugunsgrēks bija izcēlies trīsstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka trešā stāva dzīvoklī deg grīda un dīvāns 2 m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotās ēkas saviem spēkiem evakuējās četri cilvēki. Bet  17.04 ugunsgrēks likvidēts.

Tāpat šajā dienā pulksten 23.33 saņemts izsaukums uz Jūras ielu Engurē, kur ugunsgrēks bija izcēlies šķūnī. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg sabiedriskas ēkas piebūve 200m² platībā un blakus esošs šķūnis 140 m² platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts 3.31 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji Zemgales reģionā saņēma kopumā deviņus izsaukumus, kur notikuma vietās sakārtoja ceļa braucamo daļu no nolūzušiem kokiem, bet vēl viens izsaukums bija uz Tukuma novada Sēmes pagastu, kur ceļa braucamo daļu sakārtoja pēc ceļu satiksmes negadījuma.

Ziņas sniedz VUGD un VP ZRP

 

 

Komentāri

 1. Es arī nezinu,kāpēc mašīna lielā ātrumā uz līkuma var saslīdēt. Kā rāda septembra kriminālziņu statistika,tad 12.septembrī uz Klapkalnciema ceļa notika ļoti līdzīga avārija. Tautai radaru vajag ik pēc puskilometra.

 2. “Ceļu satiksmes Likuma” 19. panta 4. punkts – Tiesiskā paļāvība. Tā “nomirst ikvienam ceļa lietotājam, ja kāds cits vienkārši izdara atkāpi no Noteikumu prasībām!
  “Ceļu satiksmes Likuma” 19. panta 3. punkts – Katrs rīkosies tā, lai nerastos, pat, bīstama situācija!
  “Ceļu satiksmes Likuma” 19. panta 1. punkts – nevienam nav tiesības atsaukties uz Likuma nezināšanu.
  CSL 19. panta 1., 3. un 4. punkti noteic kārtību un secību kā darbosies CSN un kā katrs no mums uz ceļa rīkosies.
  CSN ir spēkā pie noteiktiem ātruma limitiem!
  Skumji, ka bojā iet jauni cilvēki.

 3. “2000. gadā dzimušā jaunieša vadīts «VW Golf»” Pārkāpj ātruma limitu, apzog laikā un telpā “Audi 100” vadītāju un veic slepkavību ar iepriekšēju nodomu.

  1. Vai Tu,Vernon,pazini jaunieti?Viņš nevēlējās veikt slepkavību,viņš pats nevēlējās mirt.Lūdzu,lūdzu,apdomā ko raksti,jo komentārus lasa gan viņa ģimene,gan draugi,gan klasesbiedri,kuriem VISIEM ir grūti.

 4. Traģiskā autoavārija nebūtu bijusi ja vien Golf īpašnieks būtu vismaz nedaudz padomājis par to kādu piemēru viņš rāda šiem diviem jauniešiem. Kuri ņemot no viņa piemēru atņēma dzīvību nevainīgam cilvēkam! Koplietošanas ceļi nav Tukuma autotrase ne dienā, ne piektdienas naktī!!!

 5. Mīļie cilvēki, Golf automašīnā nomira bērni – māsa un brālis, cieniet tuviniekus un iztiekam bez šiem pārmetumiem. Vainīgo atrašana neatdzīvinās ne viņus, ne otras mašīnas šoferi. Visiem tā ir liela nelaime, ļoti liela nelaime. Sargāsim savējos!

  1. Nevajag pārgalvīgi skriet,tikko saņemot rokā vadītāja apliecību. Tādiem vispār atļautais braukšanas ātrums nav pat 90 km/h un pie tam vēl izraisa avāriju un nogalina nevainīgus cilvēkus. Ja tukša galva ir, tad no tādiem automašīnu pa gabalu turēt.

   1. Ja Tu pazini šo jaunieti, kā Tev nav kauns rakstīt, ka tikko saņēmis tiesības utt. Arī šoferi ar 20gadi stāžu var izraisīt avāriju. Kā patiesībā bija, to neviens nezin, kāpēc ieslīdēja, vai parāva pretējā joslā, varbūt viņam palika slikti, mazums kas varēja notikt. Šobrīd ir sekas iestājušās! Lūdzu cieni viņu un viņa radiniekus, kuriem ir smagi zaudējot divus bērnus, mazbērnus, krustbernus utt.

 6. Visiem rallistiem,it sevišķi lidot gribośajiem puğeļiem bez pieredzes-vasaras riepas zem +10 grādu temp. un kur nu vel kad ir mitrs,zaudē savas saķeres spējas!!!Tādēļ,ja vasarā līkumus ņēmāt ar 140km/h,tad tagad to nav ieteicam darīt pat ar 100km/h!

 7. Cilvēki mašīnu uztver par rotaļlietu,spīdīgu statusa apliecinošu grabulīti. Katrs kurš pārkāpj likumu ir potenciāls noziedzinieks. Vai mēs to apzinamies?
  Braucot pa novada ceļiem,it sevišķi līkumainajiem meža ceļiem,ik pa laikam ieraugam krustus. Skumji.

 8. Wiseguy, golf šoferis izraisīja avāriju, un pēc manām domām izraisīja avāriju kurā, mira 1992 gadā dzimušais jaunietis, un 2002 gada dzimusi meitenr, vainīgais nav tālu jāmāklē, tik loģiski jāpadomā.

 9. Mani komentāri domāti Jums, vēl nelaimē nenokļuvušiem! Par to ko nemāca autoskolā Jums tiek pateikts priekšā. Viens no Baušļiem skan tā:”Nedari otram to kas Tev pašam nepatiks”. Uz ceļa arī šis Bauslis darbojas.

 10. to Vernons teica:
  2018. gada 4. oktobris 16:38

  mūžīgi jāiebāžas ar to savu traktējumu par CSNg? >>>>

  >>>> Tieši tā,man ar piegriezies grāmatu kopētājs! Noteikti skatiens ar viszinošs !!!! )))

 11. Lai ir kopētājs vai viszinošs,tas nebūtu sliktākais. Galvenais,lai nav tas kas citiem baksta ar pirkstu,bet pats savā acī baļķi neredz. Ir mums tādi tipiņi.

 12. Nevienam nav tiesību vainot bojāgājušos..Neviens klāt nebija…un nevar pateikt kā patiesībā bija..izbeidzat izmurgot te savas versijas….

 13. Mājas lapā krimi.lv var aplūkot sadursmes sekas! Ar ko tā bija nogrēkojies 26 gadus vecais vīrietis, kad jāzaudē dzīvība kāda pārgalvības dēļ? Vai tiesiskā paļāvība, ka arī citi ievēros Noteikumu prasības, nekad nav bijusi, nav un nebūs?

 14. Nez vai ir ētiski likt ŠĀDU foto. Fotogrāfam-izplatītājam – pa purnu!

  Un lietu izmeklē, tāpēc nav ko te profesionāliem, pusprofesionāļiem savas galviņas lieki lauzīt.

 15. ja godigi tukums vispar ir slavens ar atrumparsniegshanu, liela iela, talsu iela, kurzemus iela gan diena gan vakaros nesas liela atruma tie saucamie policista draugi, kurus ja pat apstadina tad uzreiz palaiz, kamer atkal kadu nenotrieks miers nebus pilseta. lielais brauceis ir zils subaru kalba iela dzivojosh tam vispar kauna nemaz nava

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.