A laughing drunk man spills his drink while texting on his cell phone.

Slampē stipri iereibis vīrietis zvana policijai

3. septembrī 15.25 Slampes pagastā kāda persona informēja, ka, iespējams, ir izdarījusi noziedzīgu nodarījumu. Ierodoties notikuma vietā, likumsargi konstatēja, ka vīrietis ir stiprā alkohola reibumā (5,31 promile) un neorientējas apkārtējā vidē. Kā pats paskaidroja, policiju uz izdomātu notikumu izsaucis, lai…piesaistītu uzmanību. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process par speciālā dienesta nepamatotu izsaukšanu. 

No 3. līdz 6. septembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 70 notikumi, uzsāktas 96 administratīvo pārkāpumu lietvedības, tai skaitā 30 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par automašīnas vadīšanu reibumā, 1 par apzināti nepatiesu speciālo dienestu izsaukšanu, kā arī 1 par iespējamu pašizolācijas neievērošanu. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēta viena persona, bet trīs jauniešiem, kurus aizturēja 17. jūlijā, narkotiku lietošana netika konstatēta. Reģistrēti 7 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

  1. septembrī

11.35 Tukumā, Tidaholmas ielā, kāds zēns, būdams nepilngadīgs (2005. gadā dzimis), smēķēja. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

13.30 Engures novada Smārdes pagastā vīrietis ar akmeņiem meta suņiem, kas atradās mājas pagalmā, un trāpīja pa automašīnas «Audi» loga stiklu, to bojājot. Policijā par notikušo uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

septembrī

14.30 tas pats Slampes iedzīvotājs, kurš jau dienu iepriekš bija nepamatoti izsaucis policiju – šoreiz jau tikai… 3 promiļu reibumā – atkal apzināti nepatiesi izsauca policiju, stāstot, ka it kā esot nodarījis miesas bojājumus savam paziņam. Tā kā neviens tomēr nebija cietis, arī šajā gadījumā ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

15.00 Tukumā konstatēts, ka kāda meitene, iespējams, ir lietojusi narkotiskās vielas bez ārsta nozīmējuma. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. septembrī

12.50 Tukumā, uz ceļa Jelgava-Tukums, kāds vīrietis, vadot «BMW 525» un veicot apdzīšanas manevru pa labo pusi, neievēroja drošu braukšanas intervālu  attiecībā pret mopēda vadītāju. Rezultātā notika sadursme un mopēds apgāzās. Negadījumā cieta mopēda vadītājs un arī pasažieris.  Policija uzsākusi negadījuma pārbaudi.

15.40 Tukumā, Pasta ielā, kāds «Audi 100» vadītājs bija sēdies pie stūres, būdams alkohola reibumā (3.65 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. septembrī

04.41 Tukumā, Cēsu ielā, vīrietis vadīja automašīnu «Opel Astra Caravan», būdams alkohola reibumā (1,40 promiles), kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

16.10 Tukumā, Meža ielā, tirdzniecības vietā, kāda sieviete nozaga dažādu medikamentu iepakojumus par kopējo summu  51,44 eiro. Ņemot vērā, ka kundzei šī jau ir devītā zādzība, uzsākts kriminālprocess, iespējamā vainīgā aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

19.10 Engures novada Smārdes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Subaru Legacy» un neizvēlējās drošu distanci pret priekšā tajā pašā virzienā braucošo automašīnu «Honda Civic». Automašīnai «Honda Civic» bremzējot, «Subaru Legacy» vadītājs nespēja izvairīties no sadursmes. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

20.11 Tukuma novada Tumes pagastā saņemta informācija, ka ceļa Rīga-Ventspils 76. kilometrā, ieejot mežā, pazudis cilvēks. Jau 20.45 policistiem izdevās sievieti (dzimusi 1939. gadā) atrast apmēram 2 kilometru attālumā no pazušanas vietas.

VUGD

Piektdien, 4. augustā, Tukuma novada Slampes pagastā uz labības lauka dega kombaina motortelpa 1 m² platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās kombaina vadītājs jau bija uzsācis ugunsgrēka dzēšanu ar ugunsdzēsības aparātu.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Man šķiet ka alkometri rada līdz 4 promilem. Bet ja 5.31 bija cilvēkam tad jau tas ir necilvēks. Pirmo reizi ko tadu lasu un nevaru tam noticēt.5.31?????????

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.