Sēmes pagastā nelikumīgi izcērt mežu

26. jūnijā 10.28 Tukuma novada Sēmes pagastā konstatēta patvaļīga koku ciršana. Uzsākts kriminālprocess. Iespējamās vainīgās personas ir aizturētas.  

Laika posmā no 26. līdz 27. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 29 notikumi, to skaitā, uzsākti astoņi kriminālprocesi, sastādīti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli.

26. jūnijā

10.28 Tukuma novada Sēmes pagastā konstatēta patvaļīga koku ciršana. Uzsākts kriminālprocess. Iespējamās vainīgās personas ir aizturētas.

15.30 Kandavas novadā Daigones ielā sievietei nozagts uz soliņa atstātais mobilais telefons «Iphone 6s» 400 eiro vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.

15.00 Tukuma novada Irlavas pagastā no kāpņu telpas nozagts velosipēds.

21.30 Tukumā, Pasta ielā, no kāpņu telpas nozagts bērnu velosipēds, kurš nebija pieslēgts.

21.14 Kandavas novadā, uz ceļa Rīga-Ventspils, 1977. gadā dzimusī vadīja «Volvo V60» un uzbrauca meža zvēram – stirnu bukam, kas pēkšņi šķērsoja brauktuvi.

27. jūnijā

17.15 Tukumā, Jumpravas ielā, 1979. gadā dzimušais vadīja «VW Passat Varinat» un nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā nobrauca no ceļa, ietriecoties apgaismes stabā, to bojājot.

 

Komentāri

  1. Tas jau nav jaunums kad cērt mežus,tikai nezin kur skatās mežkungi ,kaut gan visi uzpirkti.Paskatieties apkārt kādus kous cērt ,tie jau ir krūmu koku resnumā nu ja visiem vajag dzīvot no mūsu Latvijas kociņiem.Tas viss ir prātam neaptverams ar jaunajiem likumiem.

  2. mežniecībās mežziņi ir uzpirkti, vieni un tie paši deguni sēž gan mežniecībās, gan arī pašvaldību komisijās un pieņem lēmumus, kādus tik ekonomiskajam grupējumam vajag.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.