kasjauns.lv

Par dubultslepkavību ierosina krimināllietu

2. aprīlī Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore izsniegusi apsūdzību vīrietim par divu personu noslepkavošanu sevišķi pastiprinošos apstākļos. Persona saukta pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 118. panta 2. punkta.

2. aprīlī Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore izsniegusi apsūdzību vīrietim par divu personu noslepkavošanu sevišķi pastiprinošos apstākļos. Persona saukta pie kriminālatbildības pēc Krimināllikuma 118. panta 2. punkta.

Saskaņā ar celto apsūdzību, apsūdzētā persona kopā ar divām paziņām lietoja alkoholu. Apsūdzētais, būdams alkohola reibuma stāvoklī, dusmu vadīts un sadzīves iemeslu dēļ, nolūkā tīši noslepkavot savas paziņas, paņēma cirvi un piegāja pie minētajām paziņām, kuras smagā alkohola reibuma stāvoklī gulēja uz dīvāna. Kad abas cietušās personas pamodās, apsūdzētais ar cirvja kātu vairākas reizes iesita pa galvu abām personām, kuras no iegūtajiem miesas bojājumiem nomira.

Apsūdzētajam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Lietā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *