Pēc pašnāvības mēģinājuma slimnīcā mirst sieviete

No 19. līdz 22. martam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 59 notikumi, noformēti 65 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 38 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par gāzes pistoles nēsāšanu reibumā. Saņemti 13 izsaukumi, saistībā ar iespējamiem ārkārtējās situācijas noteikumu pārkāpumiem, no kuriem 3 gadījumos uzsāktas administratīvā pārkāpuma lietvedības. Reģistrēti 3 ceļu satiksmes negadījumi.

19. martā

09.00 Tukumā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes par kādu sievieti, kas mirusi pēc tam, kad mēģināja izdarīt pašnāvību. Mediķiem sievieti, kas bija pakārusies, iesākumā bija izdevies atdzīvināt, taču vēlāk slimnīcā viņa tomēr nomira. Jāpiebilst, ka šī nebija pirmā reize, kad sieviete bija mēģinājusi izdarīt pašnāvību un, lai pārbaudītu visus notikušā apstākļus, kā ierasts šādās situācijās, – uzsākts kriminālprocess.

20. martā

16.05 Tukumā, Kurzemes ielā, kādā dzīvoklī notika gāzes noplūdes sprādziens, kurā cieta 1939. gadā dzimusi sieviete.  Lai pārbaudītu visus notikušā apstākļus, Uzsākts kriminālprocess.

20.45 Ceļa Sloka-Talsi 7. kilometrā 1974. gadā dzimis vīrietis vadīja «Mercedes Benz» un neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret priekšā braucošo «Peugeot 208», kam bremzējot, notika sadursme. Negadījumā tika bojāts arī priekšā braucošais auto «Audi 3», kas bija apstājies, lai veiktu nogriešanās manevru pa kreisi.

21. martā

10.00 Degoles pagastā sieviete konstatēja, ka iekļūts viņai piederošā mājā, kurā pastāvīgi netiek dzīvots, un nozagts zāģis «Husqwarna 340», divas desmit litru alumīnija kannas, divi akumulatori un 5l tilpuma kanna ar degvielu. Nodarītie materiālie zaudējumi: 480 eiro. Uzsākts kriminālprocess.

15.26 Tukumā, Celtnieku ielā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem bija nepieciešama palīdzība, lai kādu agresīvu, 1981. gadā dzimušu vīrieti, konvojētu un P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcu «Covid-19» analīžu veikšanai. Šāds lēmums pieņemt jo vīrietis bija tikko atgriezies no ārzemēm un pārkāpa valsts ārkārtējās situācijas noteikumus par pašizolāciju – bija uzaicinājis ciemos draugus un noorganizējis kopīgu alkohola lietošanu, pēc kuras bija izcēlusies arī dūru vicināšana… Tests veikts un izrādījās – negatīvs.

23.00 Kandavas pagastā pie kādas 2001. gadā dzimušas sievietes ciemos atbrauca bijušais, 1987. gadā dzimušais draugs, kopā ar 1984. gadā dzimušu paziņu. Tika kopīgi lietots alkohols un starp iesaistītājiem izcēlās konflikts – viens vīrietis skaļi bļaustījās, bet otrs, acīmredzot, uz to reaģējot, no automašīnas atnesa, policijas terminoloģijā runājot, ierocim līdzīgu priekšmetu. Ziņu par to, ka, pielietojot minēto priekšmetu, taptu izteikti konkrēti draudi, šobrīd nav. Taču, izmeklējot notikumu, nākošajā dienā abi vīrieši tika aizturēti un secināts, ka sievietes bijušais draugs glabā gāzes pistoli bez reģistrācijas un, būdams alkohola reibumā. Par šo likuma pārkāpuma uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība. Bet abi kungi beigu galā tika aizturēti, jo izrādījās, – ir  meklēšanā. Vienam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums, bet otram jāizcieš brīvības atņemšanas sods – 5 mēneši.

VUGD

Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20. marta 6.30 līdz 23. martam 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigāde saņēma 33 izsaukumu, no tiem 18 uz ugunsgrēka dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl seši izsaukumi bija maldinājumi.

VUGD atgādina , ka kūlas dedzināšana ir bīstama, aizliegta un sodāma! Kūlas dedzināšanas rezultātā iet bojā kukaiņi, putni un dzīvnieki, sadeg ēkas un automašīnas, kā arī cieš un dzīvību zaudē cilvēki! Ja pirmie kūlas ugunsgrēki parasti norisinās nelielās platībās, tad iestājoties sausākam laikam ugunsgrēka platības kļūst arvien lielākas un liesmas nereti pārņem arī jaunaudzes un mežus! Ja nodedzinātās zāles vietā pēc laika izaug jauna, tad nodegušā meža atjaunošanai ir nepieciešami gadu desmiti!

20. marta pēcpusdienā Kurzemes ielā 14 notika gāzes izplūdes radīts sprādziens, kurā cieta viens  cilvēks.  Savukārt 21. martā ap 17.10 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Tukumā, Talsu ielā, kur ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Ēkā bija izveidojies sadūmojums un dega elektrības kaste apmēram 2 m² platībā. Notikuma vietā strādāja divas VUGD ekipāžas un drīz vien degšana tika likvidēta.

 

 

 

 

Komentāri

  1. Ko tad nepastāstījiet kas tur Talsu ielā dega un kad Tukuma domes vadītāji bija tur pirmie,sadales skapis dega Nevalstisko organizāciju mājā,kur ir arī pensionāru biedrības vadība,droši naudiņas vairs nebija par elektrību ko maksāt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.