Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti no 25. līdz 27. februārim

Policijas ziņas
No 25. līdz 27. februārim reģistrēti 24 notikumi un noformēti 35 administratīvo pārkāpumu protokoli. Reģistrēts viens ceļu transporta negadījums bez cietušajiem.
25. februārī
8.10 Tukumā, Jumpravas ielā, kāds pagaidām nenoskaidrots autovadītājs uzbraucis garāžas vārtiem, sabojājot gan vārtus, gan automašīnu ŠKODA-OKTAVIA.
9.25 Kandavas novada Kandavas pagastā kādas ēkas dūmenī izdeguši sodrēji 1 m² platībā.
9.30 konstatēts, ka Tukumā, Spartaka ielā, automašīnai OPEL-ASTRA atslēgtas durvis un nozagtas šādas mantas: zelta gredzens, zelta auskars, nauda – Ls 40; litra pudele ar šampanieti «Martini-Asti» un divas 0,7 l tilpuma pudeles ar degvīnu «Kaznačeiskaja». Uzsākts kriminālprocess; iespējamais vainīgais – noskaidrots. Policija atgādina – neatstājiet automašīnā vērtīgas lietas un ievērojiet drošības pasākumus!
12.30 Konstatēts, ka Slampes pagastā no kādas kūts nozagti divi elektromotori un traktora T-40 palaidējmotora galva. Nodarīts materiālais zaudējums Ls 520 vērtībā. Uzsākts kriminālprocess.
26. februārī
2.05 Tukuma slimnīcas Uzņemšanas nodaļā nogādāts kāds ieriebis 1988. gadā dzimis vīrietis ar šādiem miesas bojājumiem: galvas sasitumu un smadzeņu satricinājumu, hematomu kreisās uzacs rajonā un virspusēju ādas nobrāzumu. Miesas bojājumu iegūšanas apstākļi tiek noskaidroti.
11.30 Kandavas novada Matkules pagastā konstatēts, ka laikā no pērnā gada novembra līdz šī gada 26. februārim kādās mājās uzlauztas durvis un nozagtas dažādas mantas. Uzsākts kriminālprocess.
27. februārī
21.50 saņemta informācija par to, ka Tukumā, Strazdu ielā, kāda sieviete izsitusi stiklu verandas durvīm un lamājusies necenzētiem vārdiem.
9.25 Slampes pagastā izdemolēta kāda dārza mājiņa.
Informāciju sniedza VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece;

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.