Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem, kas reģistrēti 25. janvārī

Policijas ziņas

24. janvārī

Kandavas tehnikuma kopmītnēs vairāki jaunieši izraisījuši kautiņu ar kopmītnēs dzīvojošiem puišiem. Vienam no cietušajiem – 19 gadus vecam jauneklim – mediķi konstatējuši deguna sasitumu un deguna kaula lūzumu.

Noskaidrotas vainīgās personas, kas 20. janvārī Tumes pagasta mazdārziņu kooperatīvā «Līdumi» izdemolējušas dārza mājiņu.

Laikā no 19. līdz 25. janvārim administratīvo sodu protokoli noformēti par šādiem pārkāpumiem: par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā sodītas 18 personas; par huligānisku uzvedību sabiedriskā vietā – 11; par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu – 1; par cigarešu pārdošanu nepilngadīgai personai Kandavas Tirgus laukuma veikalā «Savieši» – 1; par nelegāli izgatavota alkohola iegādāšanos Tukumā – 1; par patvarīgu rīcību – 1; par gāzes pistoles nēsāšanas kārtības noteikumu pārkāpšanu – 1 un par pašvaldību saistošo noteikumu nepildīšanu – 6.

Kārtības policijas biroja 3. nodaļā pavisam noformēti 119 administratīvie protokoli; no tiem par ceļu satiksmes negadījumu izraisīšanu – 10; par transporta līdzekļa vadīšanu reibumā – 2; par ātruma pārsniegšanu – 55; par drošības jostu nelietošanu – 8, bet par gājējiem paredzēto noteikumu pārkāpšanu – 15.

Ceļu policija

23. janvārī

12.00 Jelgavas-Tukuma ceļa 44. km no brauktuves noslīdējusi un apgāzusies automašīna HYUDAY GETZ. Cietušo nav.

18.05 Tukumā, Stacijas ielā, automašīnas VOLVO vadītājs, iebraucot pretējā braukšanas joslā, izraisījis sadursmi ar pretim braucošo automašīnu VW PASSAT un no negadījuma vietas aizbraucis.

18.30 Tukuma-Kuldīgas ceļa 40. km no brauktuves noslīdējusi un kokā ietriekusies automašīna VOLKSWAGEN. Cietušo nav.

Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *