Operatīvo dienestu atskaite par notikumiem 15. līdz 19. novembrī

Policija

15. novembrī
8.00 Tukumā, Veidenbauma ielā 5, mājas pagalmā atstātai automašīnai BMW nozagtas visas četras dekoratīvās disku uzlikas.
17. novembrī
Smārdes pagasta Milzkalnes «Amatos», atspiežot balkona durvis, iekļūts kādā dzīvoklī, kur nozagts portatīvais dators un trīs vīriešu zelta gredzeni. Zaudējumi tiek precizēti.

Tukumā veikalam «Rimi» izsists ārdurvju stikls.
18. novembrī
Tukumā, Jelgavas ielā 21, mājas pagalmā atstātai automašīnai AUDI 100 nozagta auto magnetola «Sony»; nodarīts zaudējums Ls 70 vērtībā.
Lapmežciemā, Ziedu ielā 1, atspiežot loga slēdzenes mehānismu, iekļūts dzīvoklī, kur nozagtas zeltlietas (divas ķēdītes, krustiņi un auskari), digitālais fotoaparāts «Olimpus U-740» un nauda – Ls 50.

Ceļu policija

16. novembrī
10.45 Tukumā, Raudas ielā 52, automašīnas SCANIA vadītājs uzbraucis metāla stabiņam.
17. novembrī
10.00 Milzkalnes-Apšuciema ceļa 1. km automašīnas FIAT BRAVO vadītāja pārspīlējusi ar ātrumu, un automašīna uzslīdējusi ceļmalas žogam.
11.00 Tukumā, Rīgas un Durbes ielas krustojumā, automašīnas HYUNDAI GETZ vadītāja izraisījusi sadursmi ar automašīnu GAZ 53, kam bija braukšanas priekšroka.
17.25 Rīgas-Ventspils ceļa 91. km automašīnas BMW 530 vadītājs, nogriežoties uz Kandavu, nedeva ceļu pretim braucošajai automašīnai VW PASSAT un sasitās ar to; pēc sadursmes automašīna BMW atpakaļgaitā uzripojusi automašīnai HONDA ACCORD. Negadījumā cietusi 22 gadus veca jauniete, kas ar muguras sasitumu ievietota Tukuma slimnīcas Traumu nodaļā.
18. novembrī
00.10 Tukumā, Zemītes ielā, aizturēts 19 gadus vecs jaunietis, kurš vadīja automašīnu AUDI COUPE, būdams alkohola reibumā un bez autovadītāja apliecības.
10.20 Rīgas-Ventspils ceļa 56. km, DUS «Trest» teritorijā, automašīnas JEEP GRAND CHEROKEE vadītājs, uzsākot braukšanu, bojājis degvielas uzpildes automāta pistoli.
21.05 Tukuma-Jelgavas ceļa 44. km automašīnas AUDI A4 vadītājs iebraucis pretējā braukšanas joslā un izraisījis sadursmi ar automašīnu BMW 530. Negadījumā cietušas četras personas; trīs pēc apskates Ātrajā palīdzībā palaisti mājās, bet vissmagāk cietis pats avārijas izraisītājs, kurš bija iespiests automašīnā un kura atbrīvošanā iesaistījās ugunsdzēsēji. Cietušajam konstatēts kreisās kājas augšstilba lūzums un citas traumas; konstatēts arī alkohola reibums.
22.50 Engurē, Jūras ielā, aizturēts automašīnas AUDI A4 vadītājs, kurš brauca alkohola reibumā un bez autovadītāja apliecības.

Ar akmeņiem pret ceļu policiju
19. novembrī
Stāsta cienīga pakaļdzīšanās notikusi Engures pagastā. Proti, 1.53 Engurē, Jūras ielā, automašīnas VW GOLF vadītājs braucis, pārsniedzot atļauto ātrumu un ignorējot norādījumu apstāties, ko devis ceļu policijas inspektors ar iedegtu zizli; vadītājs tikai palielinājis ātrumu un, nereaģējot uz policijas skaņu signāliem un bākugunīm, bēdzis. Bēglis apstājies tikai pēc tam, kad policijas inspektors pēc vairākkārtējiem brīdinājumiem pielietojis dienesta ieroci un sašāvis bēgošās automašīnas riepas; arī izkāpjot no automašīnas, autovadītājs pretojies policijas darbiniekiem.
Noskaidrots, ka 24 gadus vecais vīrietis bija alkohola reibumā un brauca bez autovadītāja apliecības; pēc viņa skaidrojuma – cerējis, ka "paveiksies aizmukt". Vadītājs riskējis ne tikai pats, bet pakļāvis riskam arī savu pasažieri. Vajāšana ilgusi 18 minūtes, kopumā nobraukti 14 km – arī pa meža ceļiem un vairākkārt gar mājām, kur vīrietis pirms tam ciemojies. Jaunieši no šīm mājām (netālu no Rideļu dzirnavām) savu paziņu atbalstījuši, metot ar akmeņiem policijas automašīnai HYUNDAI SONATA, bet tās ceļā – zarus; ar akmeņiem trāpīts automašīnas jumtam un sāniem. Vainīgie noskaidroti; četru jauniešu rīcības motīvi tiks noskaidroti jau kriminālprocesa ietvaros.
Ziņas sniedza Tukuma RPP priekšnieka palīdze Rolanda Bebere; apdarināja

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.