Nedēļas nogalē satiksmes negadījumos bojā gājis autobraucējs un gājējs

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 14 administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena persona ir gājusi bojā.

Kā liecina sākotnējā informācija, 21. augustā Engures novada Klapkalnciemā uz ceļa Sloka – Talsi 20. km sieviete, vadot automašīnu «Renault Megane», uzbrauca 1946. gadā dzimušam vīrietim, kurš šķērsoja ceļa braucamo daļu tam neparedzētā vietā. Ceļu satiksmes negadījumā vīrietis gāja bojā notikuma vietā. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess. Bērni, kas šajā negadījumā zaudēja tēti, ļoti vēlas atrast lieciniekus, kas varētu sniegt jebkādu informāciju. Tālr. 28463344.

Kā arī, kā liecina sākotnējā informācija, 23. augustā Kandavas novada Cēres pagastā, 1994. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «VW Vento», neizvēlējās drošu kustības ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Notikuma vietā bojā gāja automašīnas vadītājs. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess. 

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.