Attēlam ir ilustratīva nozīme

Naktī Lapmežciemā izcēlies ugunsgrēks dzīvojamās mājas kurtuvē

8. februāra pēcpusdienā Tukuma novada Pūres pagastā četrstāvu dzīvojamās mājas vienā no dzīvokļiem virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens 0,1 m2 platībā. Bet neilgi pirms pusnakts Engures novada Lapmežciema pagastā trīsstāvu dzīvojamās mājas pirmā stāva kurtuvē dega malka un sadzīves mantas 10 m2 platībā. Dzēšanas darbos piedalījās arī Lapmežciema pašvaldības ugunsdzēsības komanda.

No 4. līdz 7 februārim Tukuma policijas iecirknī reģistrēts 71 notikums, uzsākti 55 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 10 par mājsēdes neievērošanu, 2 par neatļautu pulcēšanos un 1 par informācijas neizvietošanu tirdzniecības vietā. Konstatēts viens autovadītājs reibumā, bez vadītāja apliecības un uzsākti divi administratīvā pārkāpuma procesi par cigarešu bez LR akcīzes markas glabāšanu.

  1. februārī

14.20 Slampes pagasts konstatēts, ka no nožogotas teritorijas ir nozagta arkla sakabe. Materiālie zaudējumi tiek lēsti 825 eiro apmērā. Jāpiebilst, ka notikums fiksēts video novērošanas sistēmā. Uzsākts kriminālprocess, arkla sakabe atgūta un iespējamais vainīgais noskaidrots.

16.10 Tukuma novada Jaunsātu pagastā, ceļa Tukuma-Kandava 7. kilometrā, vīrietis vadīja transportlīdzekli «Peugeot Boxer» un, neievērojot drošu un ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu, automašīna kļuva nevadāma, kā rezultātā tā iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur notika sadursme ar autobusu «Setra S313». Negadījumā traumas guva 4 personas, taču visi no mediķu palīdzības atteicās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols. Valsts policija atkārtoti aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, ievērot drošu braukšanas ātrumu, izvairīties no pēkšņiem manevriem, jo īpaši ziemā, kad autoceļi Latvijā ir sniegoti vai slideni un visā valstī ir apgrūtināti braukšanas apstākļi. Pārgalvīga braukšana apdraud ikvienu ceļu satiksmes dalībnieku!

  1. feburārī

9.55 Smārdes pagastā, uz ceļa Rīga-Ventspils, sieviete vadīja «Suzuki Swift» un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu attiecībā pret ceļa segumu un meteoroloģiskajiem apstākļiem, kā rezultātā, nogriežoties uz ceļa Milzkalne-Smārde-Slampe, auto saslīdēja un uzbrauca ceļa zīmei, to bojājot.

22.30 Tukumā, Raudas ielā, sieviete atradās ārpus dzīvesvietas bez mājsēdes noteikumiem atbilstoša iemesla.  Piemērots naudas sods 300 eiro apmērā.

23.15 Tukumā, Pasta ielā, vīrietis atradās ārpus savas dzīvesvietas pēc 22.00, tādējādi pārkāpjos spēkā esošos noteikumu. Piemērots naudas sods 300 eiro apmērā.

  1. februārī

16.37 Engures novada Lapmežciema pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Passat», būdams alkohola reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

21.40 Kandavā, Sabiles ielā, konstatēts, ka privātā pasākumā pulcējas sieviete un vīrietis, kuri nav vienas mājsaimniecības locekļi. Uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi un abām personām piemēroti naudas sodi 100 eiro apmērā.

22.50 Tukumā, Alīnes ielā, konstatēts, ka vīrietis atradās ārpus savas dzīvesvietas un, iespējams, ir narkotisko vielu ietekmē. Piemērots naudas sods 300 eiro apmērā un uzsākts administratīvā pārkāpuma process par iespējamu narkotiku lietošanu. Vīrietis nogādāts medicīnas iestādē.

00.22 Tukumā, Celtnieku ielā, vīrietis atradās ārpus savas dzīves vietas un nebija aizpildījis «Pašapliecinājumu». Piemērots naudas sods 1000 eiro apmērā.

00.34 Tukumā, Vārpu ielā, konstatēts, ka vīrietis atrodas ārpus savas dzīves vietas tādā alkohola reibumā, kas traucē sabiedrisko kārtību un drošību (2,48 promiles). Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi un piemēroti naudas sodi – 50 eiro un 300 apmērā.

VUGD

  1. februārī Annas ielā, Tukumā, divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1 m² platībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *