Attēlam ir ilustratīva nozīme

Mēģina aizmukt no policijas

14. decembrī 00.25 Tukumā, Stadiona ielā, 1998. gadā dzimis vīrietis, būdams meklēšanā esoša persona, nepakļāvās policijas darbinieku prasībām doties uz dienesta transportlīdzekli un mēģināja mukt. Vīrietis aizturēts un viņam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par nepakļaušanos policista likumīgām prasībām.

No 12. līdz 15. decembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 65 notikumi, noformēti 40 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 10 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 4 par automašīnas vadīšanu reibumā. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturēta 1 persona, īslaicīgās aizturēšanas izolatorā novērsta pašnāvība. Reģistrēti 6 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 4 personas.

13. decembrī

12.30 Tukumā, Stacijas ielā, 2001. gadā dzimis vīrietis vadīja «Audi A4» un neizvēlējās drošu distanci attiecībā pret pretī braucošo «Opel Zafira», kā rezultātā notika sadursme.

13.40 Zantes pagastā, ceļa Aizupe-Auziņas 17. kilometrā, 1977. gadā dzimusi sieviete vadīja «Ford Focus», būdama alkohola reibumā un braucot līkumā, neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa un vairākkārt kūleņoja. Vadītāja nogādāta medicīnas iestādē, viņai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par automašīnas vadīšanu reibumā.

14.41 Tukumā,  Kurzemes ielā, 1970. gadā dzimis vīrietis centās veikalā nozagt alkohola pudeli 28,69 eiro vērtībā. Prece atdota veikalam. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

18.35 Kandavas pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 92. kilometrā, 1992. gadā dzimis vīrietis vadīja «Volvo S60» un neievēroja zīmes «Dodiet ceļu!» prasību, kā rezultātā notika sadursme ar citu «Volvo S60».  Negadījuma rezultātā cieta trīs personas – 1992. gadā dzimušais autovadītājs un divi šīs mašīnas pasažieri –  divas 2004. gadā dzimušas meitenes. Cietušie nogādāti medicīnas iestādēs.

14. decembrī 

11.40 Kandavā, Kurzemes ielā, 1955. gadā dzimis vīrietis vadīja «Opel Astra Station Wagon», būdams alkohola reibumā. Viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

11.52 Jaunsātu pagastā konstatēts, ka uzlauzta garāža un šķūnītis, nozagti dažādi celtniecības materiāli. Materiālie zaudējumi vēl tiek precizēti. Uzsākts kriminālprocess.

15. decembrī

03.25 Tukumā, Pasta ielā, 1988. gadā dzimis «VW Transporter» vadītājs neizvēlējās drošu kustības ātrumu, kā rezultātā uzbrauca stāvošam «Opel». Pārbaudē konstatēts, ka vadītājs bijis arī alkohola reibumā (1,80 promiles) un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

14.25 Jaunpils novadā alkohola reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām pie stūres alkohola reibumā bija sēdies 1962. gadā dzimis vīrietis.

22.43 Tukumā, Talsu ielā, policijas palīdzība bija nepieciešama neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem, lai viņi varētu tiktu galā ar agresīvu pacienti.

VUGD

Piektdien, 13. decembrī,  18.39 VUGD saņēma informāciju, ka uz autoceļa Rīga-Ventspils, Kandavas novadā, ir noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji no vienas automašīnas atbrīvoja trīs cilvēkus, kurus nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Pēc tam ar absorbenta palīdzību tika savākta uz ceļa braucamās daļas izlijusī eļļa un atvienotas automašīnu akumulatora klemmes. Savukārt vakar, 16. decembrī, ugunsdzēsēji glābēji novāc nolūzušus kokus no ceļa braucamās daļas Dobeles novada Naudītes pagastā, Auces novada Lielauces pagastā un Tukuma novada Džūkstes pagastā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

 

 

 

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.