Kandavā un Tukumā taranē velosipēdistus

No 25. līdz 29. augustam reģistrēti 67 notikumi, uzsākti 4 kriminālprocesi, sastādīti 103 protokoli.

25. augustā

12.30 Tukuma novada Degoles pagastā, ceļa posma Degole-Irlava 3. km,
1959. gadā dzimis vīrietis, vadot kravas transporta pašizgāzēju MAN, uzbrauca uz ceļa nomales, automašīna sasvērās un apgāzās.

18.10 Tukuma novada Slampes pagastā, ceļa posma Rīga-Ventspils 60. km,
1988. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu VW CADDY un neizvēlējās drošu distanci no priekšā braucošās automašīnas VOLVO FH12 savienojumā ar puspiekabi. VOLVO bremzējot, VW nespēja izvairīties no sadursmes, un tika bojātas abas automašīnas.

21.00 Kandavā, Lielajā ielā, 1997. gadā dzimis jaunietis vadīja automašīnu AUDI A4 AVANT un uzbrauca 2004. gadā dzimušai meitenei, kura šķērsoja gājēju pāreju. Cietusī nogādāta slimnīcā.

26. augustā

09.20 Engures novadā, ceļa posma Rīga-Ventspils 63. km, pa ceļu Jelgava- Tukums virzienā uz Tukumu 1980. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu OPEL VECTRA un krustojumā Rīga-Ventspils nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošajai automašīnai MAN 26.422, izraisot sadursmi.

20.40 Tukuma novada Lestenes pagastā 1976. gadā dzimis vīrietis vadīja mopēdu QINGQI, būdams alkohola reibumā (0,6 promiles).

27. augustā

14.20 Tukuma novada Pūres pagasta Pūrē, Daigones ielā, 1986. gadā dzimis vīrietis vadīja motociklu YINXIANG YX 125GY un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, tāpēc, izbraucot ceļa līkumu, netika galā ar motocikla vadāmību un apgāzās, gūstot miesas bojājumus.

28. augustā

16.40 Engures novada Smārdes pagastā, ceļa Jelgava(Tušķi)-Tukums 45. km, 1983. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu OPEL VECTRA un neizvēlējās drošu kustības ātrumu un distanci no priekšā braucošās automašīnas, kā rezultātā, lai izvairītos no sadursmes, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Cietis vadītājs.

29. augustā

07.30 Tukumā, Dārzniecības ielā, 1980. gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu VW SHARAN, izraisīja sadursmi ar velosipēdu, kuru vadīja 1988. gadā dzimis vīrietis un uz velosipēda bija piesprādzēts bērnu sēdeklītis, kurā atradās 2014. gadā dzimis bērns. Abi tika nogādāti Tukuma slimnīcā, kur pēc apskates konstatēti miesas bojājumi.

Komentāri

 1. Sadursme ar velosipēdistu!
  Jā un tiem jānotiek pēc iespējas biežāk, jo viņu uzvedība ( protams vienmēr ir izņēmumi ) domājot ka beidzot šiem atļāva šķērsot neregulējamās gājēju pārrejas braucot – nu ir kungi, bet kad šai valstī būs nopietnas CSN mācīšana un atbildība?
  Redziet esot šie neaizsargātie ceļu satiksmes dalībnieki! bet likuma neievērošanas nihilisms ir bezgalīgs…
  Tukuma dome pieņēma normatīvos noteikumus, par sānslīdes un t.l. lietiņām . bet neredzu bijāšanu no dažu satiksmes dalībniekiem!
  Tukuma dzelzceļa stacija no r’tiem uz vilcienu un vakaros no vilciena aitu bari , īstas aitas starp transpoirta līdzekļiem mēģina lavierēt – redziet neaizsargātie bezsmadzeņu dzivnieki…
  Velosipēdisti strauji braucoši pa trotuāru kur nav iezīmēts velo ceļs, žonglierēšana ar veļuku, mopēdisti ar ratā raušanu autiņiem priekšā un tamlīdzīgas idiotiskas izdarības…
  Autovadītāji nav bez vainas, bet ja iestādes forsēs tikai uz autovadītājiem, kašis un nepatiku savstarpēja ir garantēta…
  Vai tiešām transporta kavēšana ir 15 min pirms, vai tā ir masveiida parādība Tukumā?
  Tīrais noteikuma ignorēšana.
  Ja tas notiek tikai vienā personā, tad autovadītājiem vel iespējams izvairīties, bet masveidā tas notiekot, ir lieks stress…

 2. Velosipēdistiem arī vajadzētu ik pa laikam atjaunot zināšanas – JA BLAKUS IR VELOCELIŅŠ, TAD DRĪKST PĀRVIETOTIES TIKAI PA TO!!!, nevis lepni braukt pa brauktuvi, reizēm pat nedodot ceļu automašīnām, radot piespiedu apstāšanos.
  Tukumā ar velosipedistiem (dažādos vecumos) ir traki!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.