Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kandavā makšķerējot noslīcis vīrietis /Papildināts 16.58/

3. aprīlī 16.00 tika ziņots, ka vīrietis ar motorlaivu aizbraucis pa Abavas upi un nav atgriezes. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests veica meklēšanas pasākumus un uzgāja apgāzušos un tukšu laivu. Ūdenslīdēji apsekoja arī upes gultni, bet vīrieti neatrada. Uzsākts kriminālprocess.  Šodien, 6. aprīlī, vīrietis diemžēl ir atrasts miris.

Policija

No 2. līdz 5. aprīlim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 87 notikumi, uzsākti 4 kriminālprocesi, kā arī 97 administratīvo pārkāpumu procesi. To skaitā ir vairāki pārkāpumi, kas saistīti ar valstī spēkā esošo ierobežojumu pārkāpšanu – 22 gadījumos ir konstatēta neatļauta pulcēšanās, bet trijos – cilvēki vietā, kur tas nepieciešams, nenēsāja sejas un deguna aizsegu.

  1. aprīlī

19.20  Tukumā, Lielā ielā, kāds vīrietis pārkāpa tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību no vardarbības. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots Īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

20.50 Smārdes pagastā tika konstatēs, ka vīrietis pārkāpj pulcēšanas ierobežojumus – devās ciemos uz citu mājsaimniecību. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 50 eiro apmērā.

  1. aprīlī

00.00 Tukumā, Raiņa iela, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (2,29 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

12.15  Kandavas pagastā, ceļa Kandava-Saldus 5. kilometrā, vīrietis vadīja BMW 320, būdams alkohola reibumā (1,50 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 

16.15 Zemītes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 21. kilometrā, vīrietis automašīnā «Volvo V70» atradās kopā ar vēl divām personām, kas nav no viņa mājsaimniecības. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi un piemēroti naudas sodi 100 eiro apmērā.

18.40 Tukumā, Pasta ielā, sieviete atradās dzīvoklī kopā ar vairākiem vīriešiem, kas nav no vienas mājsaimniecības. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi, piemēroti sodi no 100 līdz 500 eiro.

  1. aprīlī

15.30 Tukumā, Raudas ielā, piecas personas pārkāpa pulcēšanās ierobežojumus un svinēja Lieldienas, lietojot alkoholu. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi.

Ziņas sniedz Valsts policijas Zemgales reģionālā pārvalde

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.