Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kad mājlopi brīvsolī

1. janvārī Zemītes pagastā, ceļa Tukums-Kuldīga 27. kilometrā, vīrietis vadīja «Peugeot 206» un bija spiests apstāties, lai izvairītos no sadursmes ar mājlopiem. Mājlopi gan apstāties negrasījās un turpināja skriet, pa ceļam sabojājot arī stāvošo auto, Policijā reģistrēts ceļu satiksmes negadījums.

Policija

No 30. decembra līdz 2. janvārim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 48 notikumi, uzsākti 46 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 27 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 pat automašīnas vadīšanu reibumā un 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums un 2 sadursmes ar meža dzīvniekiem.

 

  1. decembrī

Tumes pagastā kāda sieviete, atsaucoties sludinājumam sociālajā tīklā facebook.com, iegādājās vafeļu pannu un uz kāda vīrieša kontu pārskaitīja 38 eiro. Preci sieviete gan nav saņēmusi, kā arī samaksātā nauda nav atgriezta. Uzsākts kriminālprocess.

  1. janvārī

Džūkstes pagasta Pienavā savstarpēja konflikta laikā kāds vīrietis savam paziņam iedūra ar nazi. Cietušais no tā guva virspusēju brūci un nogādāts medicīnas iestādē. Policijā tiek veikta pārbaude, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus.

 

Zentenes pagastā vīrietis vadīja «BMW 318», būdams alkohola reibumā (1,81 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde ziņojusi, ka slimnīcā nogādāts kāds vīrietis, kurš guvis miesas bojājumus. Cietušajam konstatētas arī 3,16 promiles reibuma. Policijā tiek veikta pārbaude, lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus.

VUGD

  1. decembrī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Tukuma novada Kandavas pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja. Jaunā gada sagaidīšana Zemgalē norisinājās bez traģiskiem vai pirotehnikas lietošanas izraisītiem ugunsgrēkiem. Pēc pusnakts VUGD saņēma tikai vienu izsaukumu, kas izrādījās maldinājums. Sestdienas, 1. janvāra, pēcpusdienā Irlavas pagastā vienstāva garāžā dega sadzīves mantas 0,2 m² platībā. Ugunsgrēks bija nodzēsts jau pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās. Bet svētdien, 2. janvārī, 14.51 Dobeles un Tukuma ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Džūkstes pagastu, kur ceļu satiksmes negadījuma rezultātā vieglā automašīna bija iebraukusi krūmos un cilvēki netika no tās ārā. Glābēji sazāģēja zarus un palīdzēja cilvēkiem izkļūt ārā. Darbs notikuma vietā noslēdzās pēc pusotras stundas.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *