Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jaunpils novadā šoferītis pretojas policistiem

Laikā no 10. līdz 12. augustam Tukuma policijas iecirknī kopumā ir reģistrēti 60 notikumi, uzsākti 45 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu reibumā un 2 par nepakļaušanos policista likumīgai prasībai. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 1 persona. «COVID-19» izplatības mazināšanai, policija šobrīd uzrauga 56 personas, kuras ievēro pašizolāciju.

10. augustā

15.54 Saņemta informācija, ka Jaunpils pagastā kāda persona, kas, iespējams, ir reibumā, baltas krāsas mašīnā aizbraukusi Viesatu virzienā. Automašīna «Land rover defender» apturēts, taču vadītājs atteicās no alkohola pārbaudes izelpojamā gaisā, kā arī atteicās iekāpt dienesta auto, lai taptu nogādāts uz analīžu veikšanu medicīnas iestādē. Rezultātā likumsargiem nācās pielietos fizisku spēku, lai personu aizturētu un nogādātu policijā, vēlāk –  medicīnas iestādē. Uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par nepakļaušanos policista likumīgai prasībai, par transportlīdzekļa vadītāja attiekšanos no alkohola ietekmes pārbaudes, kā arī, uzsākts kriminālprocess un veikta sankcionēta kratīšana vīrieša dzīvesvietās, kur atsavināti vairāki priekšmeti, kas līdzīgi raķešpistolēm, divstobru medību ierocim līdzīgs priekšmets izjauktā stāvoklī, kā arī patronas.

21.30 Vānes pagastā, ceļa Aizupe-Alkšņi-Strutele-Auziņas 3. kilometrā  kāds vīrietis, vadot automašīnu «Opel Zafira», pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ, nobrauca no ceļa braucamās daļas grāvī un apgāzās. Negadījumā cietis transportlīdzekļa vadītājs, kurš nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

11. augustā

19.39 Tukumā, Jelgavas ielā,  vīrietis vadīja transportlīdzekli «Ford Transit», būdams alkohola reibumā (1,04 promiles). Policijā par notikušo ir uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

12. augustā

10.50 Tukumā, Meža ielā, motocikla «Suzuki» vadītājs nepārliecinājās par ceļu satiksmes drošību un iebrauca bedrē, kā rezultātā motocikls tika sanests un  uzbrauca metāla norobežojošai barjerai, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

11.00 Jaunpils novada Jaunpils pagastā, graudaugu novākšanas kombaina «Claas Lexion-420» vadītājs nepārliecinājās par satiksmes drošību un iebrauca bedrē, kā rezultātā transportlīdzeklis tika sanests un tas uzbrauca elektrības stabam, to bojājot. Policijā par notikušo ir sastādīts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

VUGD

11. augustā Tukuma novada Tumes pagastā dega labības rugāji 100m² platībā. Savukārt 12. augustā 12.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Pūres pagastu, kur dega kūdra un koki 120m² platībā. Pulksten 17.24 ugunsgrēks likvidēts. Tāpat Tukuma novada Slampes pagastā dega labības rugāji 0,8 hektāru platībā. Savukārt Tukuma novada Irlavas pagastā dega kombains 1m² platībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.