Attēlam ir ilustratīva nozīme

Dzērumā un pie traktora stūres

26. martā 19.09 Jaunpils novadā, ceļa Aizupe -Alkšņi-Strutele-Auziņas 30. kilometrā, vīrietis vadīja traktoru «MTZ 80», būdams alkohola reibumā (1,86 promiles). Pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļa vadītāja tiesību. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Kopumā laika posmā no 26. līdz 29. martam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 65 notikumi, noformēti 77 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 42 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par ugunsdrošības noteikumu neievērošanu un 1 par emocionālu vardarbību pret bērnu. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi un 5 pērnās zāles degšanas gadījumi. Saistībā ar ārkārtas stāvokļa noteikumu neievērošanu saņemti 6 izsaukumi, netika uzsākta neviena administratīvā pārkāpuma lietvedība.

27. martā

05.15 Engures novada Lapmežciema pagastā no mājas pagalma nozagta automašīna – 2008. izlaiduma gada «Toyota Camry». Nodarīti materiālie zaudējumi 7000 eiro vērtībā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

12.00 Konstatēs, ka laika posmā no 3. līdz 14. martam Kandavas novada Vānes pagastā nozagts mežā uzstādīts foto un video tehniskais aprīkojums – fotokamera, fotokameras uzlādes akumulatori, atmiņas karte. Nodarīti materiālie zaudējumi – 343,9 eiro apmērā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

15.30 Tukumā vīrietis, vadot automašīnu «Audi A3» un atpakaļgaitā izbraucot no stāvlaukuma, nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar automašīnu «VW Passat». Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

28. martā

16.23 Tukumā, Dienvidu ielā, dega atkritumu pieņemšanas punkts. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.