Aculiecienieka foto

Braucot alkohola reibumā, nesavalda auto un iebrauc grāvī

17. aprīlī Tukumā, Alīnes ielā, sieviete vadīja transportlīdzekli «Alfa Romeo 156» un netika galā ar transportlīdzekļa vadību, kā rezultātā nepamatoti nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī. Veicot vadītājas pārbaudi, tika konstatēts alkohola reibums (2,51 promiles).

Policija

No 15. līdz 18. aprīlim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 90 notikumi, uzsākti 86 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 56 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 3 par automašīnas un 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 1 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai un 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu. Pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu un uzsākti 2 administratīvo pārkāpumu procesi par pašizolācijas neievērošanu.

  1. aprīlī

Tukumā, Meža ielā, tika konstatēts, ka vīrietis uzglabā 135 cigaretes, kas nav marķētas ar Latvijas Republikas akcīzes marķējumu. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process, cigaretes atsavinātas.

Kandavas novada Kandavas pagastā, atlaužot piekaramo atslēgu, ir iekļūts šķūnī, no kura tika nozags motorzāģis «Stihl» un trimmeris «MTD». Nodarīti materiālie zaudējumi 570 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

  1. aprīlī

Engures pagastā, Skolas ielā, vīrietis vadīja «Peugeot 407», būdams alkohola reibumā (1,88 promiles). Pārbaudē konstatēs, ka vīrietis nav ieguvis transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Uzsākts kriminālprocess.

Slampes pagastā, ceļa Tukums – Milzkalne – Smārde – Slampe 20. kilometrā, uz ceļa braucamās daļas gulējas vīrietis alkohola reibumā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

  1. aprīlī

Sēmes pagastā, ceļa Tukums – Lazdas 11. kilometrā, vīrietis vadīja transportlīdzekli «Audi A4», būdams alkohola reibumā (1,73 promiles). Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

 

  1. aprīlī

Tukumā, Spartaka ielā, vīrietis jau atkārtoti nepildīja tiesas lēmumu par nošķiršanu no mātes – atteicās pamests dzīvokli, kā arī draudēja izrēķināties gan ar policijas darbiniekiem, gan māti. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

  1. aprīļa vakarā Engures novada Lapmežciema pagastā dega malkas šķūnis 80 m² platībā un blakus esošais šķūnis 5 m² platībā, kā arī no šķūņa liesmām aizdegās sausā zāle ap šķūni. Dzēšanas darbos piedalījās arī Lapmežciema brīvprātīgo ugunsdzēsēju komanda. Tāpat šajā pašā dienā Tukuma novada Džūkstes pagastā dega kūla 300 m² platībā un aizdegās arī kravas automašīnas piekabe (16 m² platībā). Turpinot par kūlas ugunsgrēkiem, – aizvadītājā nedēļas nogalē 4000 m² platībā dega kūla un krūmi Jaunpils novada Jaunpils pagastā, bet 1000 m² platībā – Pumpuru ielā, Tukumā.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP un VUGD

P.S.

Kā informē Valsts policija, no 19. līdz 25. aprīlim Eiropas Savienības dalībvalstīs tiks organizēta ROADPOL (Eiropas ceļu policijas tīkla) akcija «Atļautā braukšanas ātruma kontroles nedēļa. Tāpat šīs nedēļas laikā vienu dienu – 21. aprīlī – tiks organizēts 24 stundu ātruma kontroles maratons.

Šīs nedēļas mērķis ir  veikt preventīva rakstura pasākumus, lai atturētu transportlīdzekļu vadītājus no pārkāpumu izdarīšanas, kas saistīti ar atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *