Attēlam ir ilustratīva nozīme

Bez sodiem neiztiek arī pēdējā brīvdienā

Mājsēdes kontroles laikā, 3. janvārī, Tukumā ar elektrovilcienu ieradās kāds vīrietis, kurš devās uz pilsētu. Pulksten 23.56 kungs tika pārbaudīts, netālu no dzelzceļa stacijas. Vīrietis policistiem uzrādīja pašapliecinājumu par došanos no darba uz dzīvesvietu, un varēja turpināt ceļu.

Taču tā vietā, lai dotos uz savu dzīvesvietu, vīrietis pagāja garām savas dzīvesvietas ielai, un pastaigājās pilsētas centrā. Visas šīs darbības tika fiksētas pašvaldības policijas videonovērošanas sistēmā, un policisti atkārtoti ieradās pie šīs personas 00.13. Tā kā viņa versijas par pastaigas iemesliem mainījās, kā arī persona filmēja policistus un solīja atriebties, tad kungs tika saukts pie administratīvās atbildības par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu, piemērojot naudas sodu 1000 eiro apmērā.

Komentāri

  1. Nenosmieties par šiem dižajiem prātiem!!!Tas klaunu bariņš pirms divām naktīm vispār…Brauc bez tiesībām,vienīgais auto ielās un domā,ka viņus nepamanīs…Cik daudz skaidu ir tajās galvās???

  2. Cits grib uzzināt, cik biezs ledus uz dīķa pēc vienas nakts ar -1C un sekmīgi aiziet pa burbuli.
    Cits grib uzzināt , vai var dabūt štrāpi par komandantstundas neievērošanu un policijas sūtīšanu na..uj, un sekmīgi nopelna 1000euro sodu.
    Kurš teica , ka izglītība Darvina balvas izskatā ir pa velti?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *