Automašīnu vadītājiem sagādājušas grūtības noturēties savā joslā

17.20 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa posmā Tukums-Kuldīga 44. kilometrā, 1960. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «VW Toureg»  iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu «Peugeot Partner», ko vadīja 1985. gadā dzimis vīrietis; 22.45 Kandavā, Lielajā ielā, 1985. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «BMW 730»  neizvēlējās drošu braukšanas intervālu attiecībā pret pretējā virzienā braucošo automašīnu «Audi Q7», ko vadīja 1984. gadā dzimis vīrietis, notika sadursme.

30. novembrī

08.00 Tukuma novada Sēmes pagastā konstatēts, ka no saimniecības ēkas nozagts zāģis «Husqvarna», urbjmašīna «Makita» un 40 litri dīzeļdegvielas. Uzsākts kriminālprocess.

14.35 Tukumā, Zemītes ielā, 1986. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «Renault Trafic»  uzbrauca 1991. gadā dzimušam velosipēda vadītājam, kurš pēc negadījuma nogādāts medicīnas iestādē. Notikušā apstākļi tiek izmeklēti.

1. decembrī

09.51 Tukumā, Lauku ielā, 1967. gadā dzimis vīrietis vadīja transportlīdzekli «Renault Master», būdams alkohola reibumā (1,52 promiles).

22.45 Kandavā, Lielajā ielā, 1985. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «BMW 730»  neizvēlējās drošu braukšanas intervālu attiecībā pret pretējā virzienā braucošo automašīnu «Audi Q7», ko vadīja 1984. gadā dzimis vīrietis, notika sadursme.

2. decembrī

01.30 Tukumā, Kurzemes ielā, 1998. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «VOLVO S40» vēlējās nogriezties degvielas uzpildes stacijas virzienā, bet nepārliecinājās, vai manevrs ir drošs un izraisīja sadursmi ar automašīnu «BMW 523», kuru vadīja 1998. gadā dzimis jaunietis.

17.20 Kandavas novada Vānes pagastā, ceļa posmā Tukums-Kuldīga 44. kilometrā, 1960. gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu «VW Toureg»  iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar automašīnu «Peugeot Partner», ko vadīja 1985. gadā dzimis vīrietis.

VUGD

29. novembrī 14.39 VUGD saņēma informāciju, ka Kandavas novada Kandavas pagastā aizdegusies ēka, kurā tiek veikti kokapstrādes darbi. Neskatoties uz lielo vēju, kas veicināja liesmu izplatīšanos, un to, ka brīdī, kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, gandrīz puse no ēkas jau dega ar atklātu liesmu, ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās nepieļaut liesmu tālāku izplatīšanos gan ēkas iekšienē, gan uz blakus esošajām ēkām. Ūdens ugunsgrēka dzēšanai tika piegādāts no 1,5 km attālumā esošā dīķa. Degšanas platība bija 50 m². Dzēšanas darbi tika pabeigti 17.01.

Šajā dienā Tukuma novadā tika dzēsti kopumā trīs ugunsgrēki, to skaitā pusdienlaikā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Tukuma novada Tumes pagastu, kur vienstāvu dzīvojamajā mājā dega starpsiena pie apkures iekārtas 2 m² platībā. Dzēšanas darbi šajā vietā vēl nebija noslēgušies, kad ugunsdzēsēji glābēji saņēma informāciju, ka Tukumā no dzīvojamās mājas nāk dūmi. Kad ugunsdzēsēji glābēji ieradās notikuma vietā, viņi konstatēja, ka māja ir aizslēgta un tajā neviens neatrodas, bet iekšā jau izveidojušies biezi dūmi. Pārmeklējot māju, ugunsdzēsēji glābēji ieraudzīja, ka deg no krāsns izkritusi malka un liesmas jau ir pārņēmušas arī griestu pārsegumu. Kopējā degšanas platība bija 20 m². Ja ugunsgrēka izcelšanās nebūtu savlaicīgi pamanīta, tad sekas būtu daudz lielākas. VUGD atgādina, ka iekurinātas apkures ierīces nevar atstāt bez uzraudzības. Līdzās tam ir jāpārliecinās, ka krāsns durtiņas ir noslēgtas un grīda krāsns priekšā ir jānosedz ar nedegošu pārklāju.

Savukārt 30. novembrī VUGD saņēma informāciju, ka Engures novadā deg vienstāvu dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu koka māja, kas apšūta ar ķieģeļiem, deg pilnā platībā un ka tai jau ir iebrucis jumts. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no mājas bija evakuējies viens cilvēks. Liesmu izplatīšanās ap astoņiem no rīta tika ierobežota, bet dzēšanas darbi vēl turpinājās. Savukārt nedēļas nogalē Engures novada Engures pagastā dūmvados dega sodrēji.

Ziņas sniedza VP ZRP un VUGD

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.