Attēlam ir ilustratīva nozīme

Arī dāmām patīk iedzert…

Laikā no 21. līdz 24. maijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 79 notikumi, noformēti 54 administratīvo pārkāpumu protokoli, tai skaitā 30 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 4 par automašīnas un 1 par mopēda vadīšanu reibumā, 1 par nepakļaušanos policista likumīgām prasībām un 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu, kā arī 1 par emocionālu vardarbību pret bērnu. Par ārkārtējās situācijas ierobežojumu neievērošanu noformēti 3 protokoli. Pieņemti 2 policijas lēmumi par nošķiršanu un reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 5 personas.

21. maijā

19.40 Jaunpils pagastā, ceļa Jaunpils-Viesatas 5. kilometrā, sieviete vadīja «Opel Tigra», būdama alkohola reibumā (1,28 promiles) un nebūdama transportlīdzekļa vadīšanas tiesību īpašniece (tās nav iegūtas likumā noteiktā kārtībā).  Rezultātā sieviete neizvēlējās drošu kustības ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, proti, grants ceļu, auto saslīdēja un iebrauca kokā. Negadījumā cieta pati vadītāja, kas nogādāta ārstniecība iestādē. Uzsākts kriminālprocess.

22. maijā

01.50 Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 54. kilometrā, vīrietis vadīja kravas auto «Scania G 450» savienojumā ar puspiekabi un uzbrauca meža dzīvniekam – alnim. Negadījumā dzīvnieks gāja bojā, un tas paziņots mežzinim.

07.30 Slampes pagastā konstatēts, ka no traktora «New Holand T7260» ir nozagta stūres navigācijas sistēma, traktora monitors, miglotāja un minerālmēslu kaisītāja navigācijas antena, kā arī tāpat apzagts vēl viens traktors. Kopējie materiālie zaudējumi – 11 590,60 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

09.40 Slampes pagastā konstatēts, ka no uzņēmumam piederošā traktora «Case IH Puma 165CUX» nozagts vadības bloks, miglotāja navigācijas antena, navigācijas vadības panelis. Tāds pats liktenis piemeklējis traktoru «Case Maxxum 140». Kopējie materiālie zaudējumi – 13 780 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

13.08 Tukumā, Spartaka ielā, trīs vīrieši savstarpēji neievēroja divu metru distanci, tā pārkāpjot ārkārtējās situācijas ierobežojumus. Noformēti administratīvo pārkāpumu protokoli.

15.49 Tumes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 74. kilometrā, konstatēts, ka vīrietis vadīja «VW Sharan», būdams alkohola reibumā (1,76 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

16.40 Vānes pagastā, ceļa Aizupe-Alkšņi-Strutele-Auziņas 4. kilometrā, kāda sieviete, vadot «Ford Mondeo», neizvēlējās drošus kustības ātrumu attiecībā pret ceļa segumu, kā rezultātā auto saslīdēja, nobrauca no ceļa un apgāzās.  Negadījumā cieta vadītāja, kas tika nogādātā medicīnas iestādē, kur sievietei  konstatēts arī alkohola reibums. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

22.18 Lapmežciema pagastā, ceļa Sloka-Talsi 12. kilometrā, vīrietis vadīja «BMW 330», būdams alkohola reibumā (0,63 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23. maijā

05.30 Tukumā, Lielā ielā, saņemta informācija, ka pie izsaucēja atrodas persona, kas nevēlas doties prom. Ierodoties policijai, vīrietis paskaidroja, ka kopā ar personu, kura “nevēlas doties prom”, visu nakti ir lietots alkohols un nu viņu vajadzētu nogādāt dzīves vietā. Vīrietim noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.10  Tumes pagastā, ceļa Tukums-Auce 2. kilometrā, vīrietis vadīja mopēdu «Aprilia», būdams alkohola reibumā (2,37 promiles). Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

21.30 Irlavas pagastā kāda sieviete, būdama alkohola reibumā, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajām prasībām – atteicās nosaukt savus personas datus un pārtraukt konfliktēt ar mājas iedzīvotājiem, tostarp, rupji lamājoties. Tāpat sieviete atteicās doties uz policijas dienesta auto. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

23.12 Slampes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 49. kilometrā, vīrietis vadīja «BMW 730» un uzbrauca alnim, kurš pēkšņi šķērsoja brauktuvi. Rezultātā auto nobrauca no ceļa grāvī.

24. maijā

20.33 Smārdes pagastā, ceļa Rīga-Ventspils 50. kilometrā, vīrietis vadīja «Volvo S70» un, veicot apdzīšanas manevru, netika galā ar auto vadību – tas saslīdēja. Rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa kokā. Negadījumā cieta pats šoferis, kā arī divi auto pasažieri.

VUGD

Piektdienas, 22. maija, vakarā  Dzelzceļa ielā, Tukumā, dega vienstāva koka pirts ēkas jumts 15 m² platībā.

Sestdien, 23. maijā, 17.23 VUGD saņēma informāciju, ka Engures novada Lapmežciema pagastā deg ražošanas ēka. Ierodoties notikuma vietā, Tukuma, Slokas, Ķemeru un Jūrmalas ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāva koka ēka, kurā izvietota zāģētava, deg pilnā 400 m² platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem no liesmām izdevās nosargāt blakus esošās ēkas. Notikuma vietā strādāja 15 VUGD ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Smārdes un Lapmežciema brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Darbs notikuma vietā noslēdzās 20.30.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.