Attēlam ir ilustratīva nozīme

Aizdomas par autovadītāju – narkotiku reibumā

11. oktobrī Engures pagastā, uz ceļa Sloka-Talsi, apturēta automašīna «Mercedes Benz» un tā vadītāja nogādāta analīžu veikšanai, aizdomās par transporta vadīšanu narkotisko vai citu apreibinošos vielu ietekmē. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Policija

No 11. līdz 13. oktobrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 46 notikumi, uzsākti 50 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 33 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un 1 par iespējamu automašīnas vadīšanu narkotiku ietekmē.

Izmantojot dienesta suni, tika pārbaudītas divas izglītības iestādes; aizdomās par narkotiku lietošanu, analīžu veikšanai nogādāti 5 jaunieši.

Par mutes un deguna aizsegu nelietošanu vai nepareizu lietošanu sabiedriskajā dzelzceļa transportā – uzsākti 3 administratīvā pārkāpuma procesi.

Saistībā ar ārkārtējo situāciju pārbaudītas 15 ēdināšanas iestādes, no kurām 2 tika doti preventīvi norādījumi, pārbaudītas 6 tirdzniecības iestādes, kur vienā tika konstatēts, ka epidemioloģiski drošu pakalpojumu sniedz persona bez COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta – uzsākts administratīvā pārkāpuma process, kā arī, vienā frizētavā doti preventīvi norādījumi.

  1. oktobrī

 

Tukuma novada Pūres pagastā vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Nissan Qashqai» un nepārliecinājās par kustības drošību, kā rezultātā uzbrauca aizmugurē stāvošam transportlīdzeklim «Audi A6». Pēc negadījuma vīrietis lietoja alkoholiskos dzērienus, likumsargi pārbaudes laikā viņa izelpā konstatēja 2,90 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kā liecina sākotnējā informācija, Tukumā, Smilšu ielā, atlaužot durvis ratiņtelpai, iekļūts iekšā un nozagts melni pelēks velosipēds «Gust Spark». Nodarīts materiālais zaudējums 283 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

  1. oktobrī

Tukumā, Aleksandra ielā, sieviete vadīja automašīnu «Škoda Octavia» un, lai izvairītos no kaķa, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca betona stabam, to bojājot. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Ziņas sniedza Valsts policijas ZRP

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *