latviannews.lv

Jaunās valdes dēļ Opolais atceļ uzstāšanos LNO ēkas jubilejas koncertos

„Ziņas par jauno valdi ir graujošas. Atceļu savu piedalīšanos Operas ēkas jubilejas koncertos. Nevēlos vairs iet uz Operu, kas, pateicoties Andrejam Žagaram, man bija kā mīļas mājas un visīstākā ģimene,” tā saka pasaulslavenais soprāns Kristīne Opolais.

Protestējot pret situāciju, kas izveidojusies ar LNO jauno valdi, pasaulslavenais soprāns Kristīne Opolais atceļ savu uzstāšanos LNO ēkas 150. jubilejas koncertos, kas notiks 5. un 6. septembrī.

„Ziņas par jauno valdi ir graujošas. Atceļu savu piedalīšanos Operas ēkas jubilejas koncertos. Nevēlos vairs iet uz Operu, kas, pateicoties Andrejam Žagaram, man bija kā mīļas mājas un visīstākā ģimene. Ja ir kaut mazākās aizdomas, ka jaunās valdes sastāva izveides procesā vērojamas nelikumības, to nedrīkst ignorēt.”

Latvijas Nacionālā opera respektē dziedātājas lēmumu un dara zināmu, ka skatītāji, kuri nevēlas apmeklēt LNO ēkas jubilejas koncertus bez Kristīnes Opolais piedalīšanās, iegādātās biļetes var nodot atpakaļ LNO kasē vai «Biļešu paradīzes» kasēs visā Latvijā. Uz koncertu 5. septembrī – līdz 5. septembra koncerta sākumam, savukārt uz koncertu 6. septembrī – līdz 6. septembra koncerta sākumam. Elektronisko biļešu pircējus lūdzam sazināties ar «Biļešu paradīzi» pa e-pastu [email protected]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.