Pārmaiņas Kandavas komunālajā uzņēmumā

Pamatojoties uz personīgo iesniegumu, 20. jūnijā beidzās Kandavas domes un SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» (KKP) valdes priekšsēdētāja Aināra Vilkauša darba tiesiskās attiecības.

Pamatojoties uz personīgo iesniegumu, 20. jūnijā beidzās Kandavas domes un SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» (KKP) valdes priekšsēdētāja Aināra Vilkauša darba tiesiskās attiecības.

Ainārs Vilkaušs no darba atprīvots

Līdz ar to deputātiem nācās atbrīvot no amata bijušo uzņēmuma vadītāju un apstiprināt jauno amata veicēju.

Kopumā izsludinātajā konkursā uz SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāja amatu bija pieteikušies 10 pretendenti. Pretendentu izvērtēšanā piedalījās domes izpilddirektore Sandra Bērziņa, viņas vietnieks Aivars Dainis Freimanis un deputāts Normunds Štoferts, bet komisiju vadīja domes priekšsēdētāja vietniece Leonārija Gudakovska. Izvērtējot saņemtos pieteikumus, uz pārrunām tika aicināti seši. Sarunās komisija centās izzināt amata pretendentu izpratni par komunālās saimniecības darbības virzieniem, pieredzi un zināšanas uzņēmuma vadīšanā, likumdošanā. Uz domes sēdi apstiprināšanai par SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāju izvirzīta Ojāra Drengera kandidatūra. Amata pretendents dzīvo Kandavā un šobrīd vēl saistīts ar darba pienākumiem Jaunpilī. Apstiprināšanas gadījumā amata kandidāts solījās rast iespēju iepazīties ar jaunā amata pienākumiem.

Nevis politisko ambīciju, bet personīgo apsvērumu dēļ

Lai kliedētu neziņu un maldīgus minējumus, kāpēc no SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāja amata aiziet Ainārs Vilkaušs, to jautājām viņam pašam. A. Vilkaušs:

– Es neaizeju politisko ambīciju, bet personīgo apsvērumu dēļ. Dēls Ģirts, kurš līdz šim veiksmīgi darbojās uzņēmumā SIA «Kalve Kandavā», atbilstoši savai izglītībai startēja amatu pretendentu konkursā valsts uzņēmumā, kur jaunam cilvēkam paveras lieliskas izaugsmes iespējas un perspektīva. Iecere piepildījās, un viņa kandidatūru apstiprināja. Līdz ar to man šobrīd pietrūkst zinoša darbinieka privātajā uzņēmumā. Tā nu izlēmu pats atgriezties uzņēmumā SIA «Kalve Kandavā».

***

Pašreiz, līdz brīdim, kad darbā stāsies jaunais, teju kā apstiprinātais SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» valdes priekšsēdētājs O. Drengers, uzņēmuma vadītāja pienākumus pilda Edgars Makovskis.

Komentāri

  1. Jā,protams,ka personisku iemeslu dēļ,nu kurš tad teiks,kā ir īstenībā, bet pirms tam pamanījās iziet dārgus traktoristu kursus.Darbā, tā sacīt ,noderēs.
    Žurkas jūt,ka kuģis grimst.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *