Nedēļas nogalē vandaļi izlauž kāpņu bruģi

Vakar uzzinājām, ka nedēļas nogalē izdemolētas Rīgas ielas kāpnes. Šajā vietā sabojāts jaunieliktais bruģis un vietām izlauzts arī vecais.

Vakar uzzinājām, ka nedēļas nogalē izdemolētas Rīgas ielas kāpnes. Šajā vietā sabojāts jaunieliktais bruģis un vietām izlauzts arī vecais.

Kā stāstīja firmas «Avecelt serviss» brigadieris Andris Bauris, tas, ko vīri vakar ieraudzījuši savā objektā, pilnībā satriecis – kļuvis skaidrs, ka viss pagājušās nedēļas darbs vējā: "Tas, ka iežogojums bija nogāzts, samestas un visur sasistas alkoholisko dzērienu pudeles, ir mazākais, to visu ātri sakopām. Lielākās problēmas radīja tas, ka sasists un vietām arī izlauzts nesen ieliktais bruģis, savukārt vienā vietā izplēsts arī iepriekš liktais, kuru nomainīt nebija paredzēts. Tas nozīmē, ka huligānu dēļ mums būs jādara papildu darbi."
A. Bauris pastāstīja, ka pa kāpnēm mesti prāvi laukakmeņi, tad arī visdrīzāk bruģis sasists.
Vīri arī brīnās par iedzīvotāju attieksmi: "Viņiem maza bēda par puķēm, kas trepju malās sastādītas. Neskatās, kur kāju liek, un samin visu, kas pagadās. Un reizēm bērni un jaunieši, ko parasti vaino izmīdīšana, izdara mazāk posta nekā pieaugušie."
Tukuma domes ainavu arhitekte Maija Fogele stāstīja, ka par notikušo visdrīzāk tikšot ierosināta krimināllieta, savukārt firmai, kas izpilda pasūtījumu, darbu izpildes termiņu pagarinās.

Komentāri

 1. speeks ir,praats nav.shaadus bezsmadzenju radijumus vajadzeetu policijai vairaak mekleet un aizturet,nevis kaadu kas iet savu celju uz maajam,vai mierigi parkmala iedzer alinju,nevienam netrauceejot.

 2. Tāds ir rezultāts,kad soda kurus grib sodīt un nesoda,ja nezina savus pienākumus un tiesības, piebrauc aizrāda un aizbrauc, varu minēt konkrētu piemēru 22 aprīlī ,kad jaunieši apstājās pie divi plus veikala zem zīmes apstāties aizliegts un iegāja veikalā iepirkties ,garām brauca pašvaldības policija ,apstājās parādīja pikstiņu tu tā vairs nedari un aizbrauca, būtu bijis tur es protokols bez domāšanas.

 3. to agranoms
  Jaa un ja sodinju uzliktu, tad atkal buut bars kas chinksteetu: "Buutu labaak noziedziniekus kjeerushi, nevis par siikumiem sodiijushi!"…
  Redzeetu tos vandaaljus, rocinjas atrautu.

 4. Tas ir rezultāts tam, ka mēs nemeklējam tos, kas sistemātiski sit autobusu pieturas stiklus. To dara vieni un tie paši jaunieši,vienā un tajā pašā vietā. Izrādās,ka tas ir tik grūti un sarežģīti.
  Vēl to veicina mūsu ierēdņi Tukuma domē. Uzraksta viņam iedzīvotājs (nodokļu maksātājs uz kura rēķina viņi dzīvo) par problēmu bet viņam atbild formāli.Lai tikai nebūtu nekas jādara. Tā rodas negatīva attieksme pret apkārt notiekošo.Pie tādas attieksmes nebūs iedzīvotāj7u sadarbība ar policiju. Bez iedzīvotāju atbalsta policija kārtību neieviesīs.
  Jāatceras,ka viss sākas no mazumiņa un no nesodamības sajūtas.

 5. Tas ir rezultāts tam, ka mēs nemeklējam tos, kas sistemātiski sit autobusu pieturas stiklus. To dara vieni un tie paši jaunieši,vienā un tajā pašā vietā. Izrādās,ka tas ir tik grūti un sarežģīti.
  Vēl to veicina mūsu ierēdņi Tukuma domē. Uzraksta viņam iedzīvotājs (nodokļu maksātājs uz kura rēķina viņi dzīvo) par problēmu bet viņam atbild formāli.Lai tikai nebūtu nekas jādara. Tā rodas negatīva attieksme pret apkārt notiekošo.Pie tādas attieksmes nebūs iedzīvotāju sadarbība ar policiju. Bez iedzīvotāju atbalsta policija kārtību neieviesīs.
  Jāatceras,ka viss sākas no mazumiņa un no nesodamības sajūtas.

 6. Riebjas lasīt tās formālās un sausās atbildes no Domes amatpersonu puses Tukuma mājaslapā. Interesanti, kādi amata pienākumi nākuši klāt M.Šulcai, ka bija jānolīgst jauna Domes runasmeita?

 7. Kāpēc man jāmaksā nodokļus par videoiekārtām un pašv. policijas uzturēšanu, ja visi šie pasākumi un Domes struktūrvienība ir tik bespēcīga?? Varbūt vaina organizatoros? Naudiņu izmetam, bet nemākam panākt kvalitāti?

 8. es domaju, ka to nedarbu pasutija paši darba veicei! Tagad tiem ir pagarinats termiņš, var prasit papildus lidzekļus un izvairities no soda par termiņu neieverošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.