Nākošās nedēļas otrajā pusē laikapstākļi mainīsies

Nākamās nedēļas otrajā pusē kļūs aukstāks un vietām, galvenokārt austrumos, būs gaidāms sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

Nākamās nedēļas sākumā laika apstākļi būtiski nemainīsies – Atlantijas ciklonu ietekmē debesis pārsvarā klās bieza mākoņu sega un nedaudz līs, austrumu rajonos gaidāms arī slapjš sniegs.

Brīvdienās un nedēļas sākumā pārsvarā pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, tādēļ Latvijā turpinās ieplūst diezgan silta gaisa masas – gaisa temperatūra naktī būs mīnus 1, plus 5 grādu robežās, bet dienas laikā tā nebūs augstāka par plus 3, plus 9 grādiem.

Sākot ar nākamās nedēļas otro pusi, vējš iegriezīsies no dienvidaustrumiem, austrumiem un pastiprināsies brāzmās līdz 15-18 metriem sekundē (m/s), Rīgas līča piekrastē līdz pat 22 m/s. Līdz ar to, sākot no ziemeļaustrumu rajoniem, Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss un gaisa temperatūra Vidzemē gan naktī, gan dienā pakāpeniski pazemināsies līdz mīnus 1, mīnus 6 grādiem, tomēr Latvijas rietumu daļā tā vēl saglabāsies 0, plus 5 grādu robežās.

Nokrišņi saglabāsies, tomēr lietus aizvien biežāk mīsies ar slapju sniegu, un austrumos gaidāms arī sniegs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *