Kas jauns Sēmes pagastā?

* Pagastā noslēdzies iepirkums veicamajiem būvdarbiem 2008. gadā. Ir nodoms remontēt estrādi, Tautas namā izbūvēt bēniņus, katlu mājas 2. stāvu un divām daudzdzīvokļu mājām nomainīt jumtus. Darba vērte – aptuveni 50 000 latu.

* Sāpju naudu par apvienošanos novadā izlietos Sēmes un Kaives ielu apgaismošanai, kā arī izbūvēs gājēju celiņu uz skolu.

* Pagasta sakopšanas talka notiks 15. aprīlī 18.00. Aicināti visi pašvaldības iedzīvotāji! Līdzi jāņem grābekļi, lāpstas. Var arī groziņus, termosus, lai darba starplaikā var iestiprināties. Ieteikts arī iztīrīt māju pagalmus. Būs transports, kas drazas aizvedīs.

* 15. maijā skolotājas Natālija Liepiņa, Veronika Gailāne, Sandra Baumane un 9. klases skolēns Artjoms Kozlovs «Comenius» projekta ietvaros dosies pieredzes apmaiņā uz Spāniju.

* Klajā nācis Sēmes skolas avīzītes «Tintes Traips» marta numurs. Tajā izklāstīts par dzīvi skolā, sekmēm. Bērni lasa «Tintes Traipu». Nes līdzi uz mājām un dod lasīt arī vecākiem.

* Pirmsskoliņu apmeklē 17 divus līdz četrus gadus veci bērni. Seši gaida rindā.

* Sēmē mājojot daudz brīvā vaļā palaistu kaķu un arī suņu. Diemžēl kaķi kāpj uz balkoniem un savu teritoriju iezīmē uz žāvēties uzliktas veļas, savukārt suņi piekakā miestu krustu šķērsu.

* Nesen Sēmē viesojās draugi no Šveices. Pagasta skaistā daba viņiem patikusi. Skolas zālītē kāds šveicietis, šķiet, mācītājs, redzējis vīziju. Visa Sēme bijusi tumsā tīta. Vien trīs gaišie punkti – skola, pagastmāja un baznīca – izstarojot gaismu, un Sēmē esot sagaidāms uzplaukums.

* Skolas gaitenī izvietoti stendi, kuros daudzina tos, kas guvuši panākumus mācībās, sabiedriskajā darbā un sportā.

* Nesen notika ierindas skate, kuru vadīja sporta skolotājs Aivars Pīpenbergs.

* Trešklasnieki ar skolotāju Arniju Maļinovsku 1. aprīlī pa nakti palika skolā. Satikuši skolas spoku, kurš allaž ķīmijas kabinetā pa nakti iededz gaismu. April, april!

* Aprīlis skolā būs Meža mēnesis. Mežs skolai līdzās. Stundās uzzinās, kā tas kopjams, saudzējams. Iecere – izveidot meža taku pie Lāčupītes.

* Sēmes evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājam Raimondam Mežiņam ir sociālā pedagoga izglītība. Viņš reizi nedēļā pamatskolā uzklausa bērnus, runā ar viņiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *