Iepircējs nemaksā par pienu

Piena ražotājiem krīze it kā ir aiz muguras, situācija stabilizējas. Protams, tik īsā laika posmā vēl pāragri runāt par to, ka saimniecības būtu pilnībā atguvušās. Jāatzīst, ka zemnieku saimniecību attīstībā krīze par sevi atgādina joprojām.

Piena ražotājiem krīze it kā ir aiz muguras, situācija stabilizējas. Protams, tik īsā laika posmā vēl pāragri runāt par to, ka saimniecības būtu pilnībā atguvušās. Jāatzīst, ka zemnieku saimniecību attīstībā krīze par sevi atgādina joprojām – ir kaudze sakrājušos nenomaksāto rēķinu, joprojām vērojama izslaukumu un govju skaita samazināšanās ganāmpulkos, ir pat saimniecību likvidācija.

Kaut arī savulaik piena iepirkuma cenas bija smieklīgi zemas, tomēr Degoles pienotava  (SIA «EDAKS») pamanījās virknei zemnieku palikt parādā. Tolaik pie mums vērsās zemnieku saimniecības «Lejnieki» saimnieks Leons Livčāns, kam pārstrādes uzņēmums par pienu nebija samaksājis 6 000 eiro. Toreiz mūsu klātbūtnē L. Livčāns sazinājās ar pienotavas vadītāju Irinu Drozdovu, kas solīja, ka pamazām parādu atmaksās. Bet, kā tautā mēdz teikt, solītais makā nekrita. Nu L. Livčāns ir mainījis piena iepircēju un iesniedzis pret Degoles pienotavu prasību tiesā, sēde nozīmēta 15. augustā.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 6. jūnija, numurā ŠEIT!

1 thought on “Iepircējs nemaksā par pienu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.