Liena Trēde

Cilvēki vēlas aizliegt smēķēt daudzdzīvokļu mājās un publiskajās ēkās

Ministru kabinets ir atbalstījis Veselības ministrijas izstrādātos likuma grozījumus, kas, cita starpā, arī nosaka, ka ir aizliegts smēķēt daudzdzīvokļu māju un publisko ēku un būvju balkonos, lodžijās un tuvāk par 10 metriem no daudzdzīvokļu māju ieejām, ārējām kāpnēm vai lieveņiem.

Ministru kabinets ir atbalstījis Veselības ministrijas izstrādātos likuma grozījumus, kas, cita starpā, arī nosaka, ka ir aizliegts smēķēt daudzdzīvokļu māju un publisko ēku un būvju balkonos, lodžijās un tuvāk par 10 metriem no daudzdzīvokļu māju ieejām, ārējām kāpnēm vai lieveņiem. Vairāk nekā puse (60%) Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem atbalsta šādu likuma grozījumu ieviešanu (42% – noteikti jā; 18% – drīzāk jā).

Pretējās domās ir 36% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 55 gadiem, kuri neatbalsta šādu likuma grozījumu ieviešanu (18% – noteikti nē; 18% – drīzāk nē).

4% aptaujāto nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauju pētījumu aģentūra «TNS» veica sadarbībā ar telekompāniju «LNT», raidījumu «900 sekundes», laikā no 2013. gada 8. līdz 10. janvārim, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 700 ekonomiski aktīvos Latvijas iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Komentāri

  1. Beidzot tas ir noticis!!!!! Pietiekami ilgi šie smēķētāji pašnāvnieki ir indējuši pārējos ar savu izlaidīgo dzīves veidu.Smēķēšana ir izlaidība.Labāk par to naudu būtu nopirkuši bērniem apavus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *