Tukuma novadu šobrīd šķērso jaunieši, kuri aicina ziedot bērnu atbalstam

Šorīt, 27. jūlijā, Lielajā ielā Tukumā, iepretim Mākslas skolai satikām divus jauniešus – Jēkabu Dzenīti un Dānielu Lieci. Tie ir jaunieši, kas kājām šķērso Latviju (no Zilupes līdz Ventspilij), noejot vairāk nekā 600 kilometrus. Viens no šī vērienīgā pārgājiena mērķiem – piesaistīt uzmanību labdarības projektiem, kuri aicina ziedot bērniem ar autismu un mobinga problēmas risinājumiem.

Pārgājiens, kā paredzams, noslēgsies 1. augustā. Šodien jaunieši plānojuši nokļūt līdz Kandavai.

Vairāk par ideju un mērķiem iespējams uzzināt instagram kontā ŠEIT====>>>>>

Tāpat mājas lapā ŠEIT======>>>>>

 

 

Komentāri

 1. Ziedot naudiņu ir labi. Vienīgi man ir šaubas par visiem tiem nodibinājumiem, kas šo naudiņu saņems.

   1. Kad es biju vidusskolēns, manai ģimenei ilgstoši bija trūcīgās ģimenes statuss. Bet brīvpusdienas nav nedeva. Pašvaldības sociālais dienests vienmēr atrada iemeslu manai ģimenei atteikt.

     1. 1) Tolaik es biju bērns. 2) Mans tēvs pēc diviem insultiem un astmas nevarēja turpināt darbu celtniecībā. 3) ”Simtlatnieku programmas” ietvaros renovēja kapu mūri mana dzimtā pagasta kapos ap 750 metru kopgarumā. 100 lati bija alga par 1. vasaru, 80 lati bija alga par otro vasaru. 3) Dažādie privātie nodibinājumi tikai iznieko naudu aplamībām un lieki dublē valsts iestāžu funkcijas. 4) Neņirgājies par nabagiem.

   1. Ziedot naudu Ukrainai ir pašsaprotami. Tu taču negribi šeit Nigēras situāciju, kur jaunais ”prezidents” ir kara noziedznieks vladimirs putins un ārlietu ministrs ir aijo beness? Es atbalstu Ukrainu un nosodu fašistisko krieviju. Normālie eiropieši domā tāpat, bet nenormālie dzīvo kremļa propagandas burbulī.

 2. Sliņķītim par visu ir šaubas, viņš visus vērtē pēc sevīm, tāpēc visur viņš redz tikai zagļus un dzirdējis, ka vienai tantei alga par lielu.
  Pat Vītola fondu viņš tur aizdomās, ka tas nozadzis tikai viņam vienīgajam paredzēto stipendiju.

 3. Diemžēl daudzi nodibinājumi mūsu valstī bezjēgā apgūst naudu un nepalīdz grūtībās nonākušajiem. Pašvaldību sociālā dienesta funkcijas tiek dublētas, bet nauda tiek izsaimniekota.

 4. Ja kàdam ir par ko šaubas,vai ir jàziedo,vai nè,tad protams ir jàziedo,bet tàdiem ìdètàjiem labàk nerakstiet,un netèrèjiet laiku…

  1. Ziedod Ukrainai ir svētīgi, vēlami un apsveicami, jo pašlaik Ukraina aizsargā visu Eiropu no fašistiskās krievijas ekspansijas. Lai Eiropa nepārvērstos par Nigēru, kur Aijo Beness ir ārlietu ministrs, bet vladimirs putins ir valsts prezidents, ir jāziedo nauda Ukrainas armijai, Ukrainas armijas spēcināšanai. Cita varianta nav. Un pietiks vienreiz kunkstēt. Kara laikā palīdzība Ukrainai ir primāra, viss pārējais ir sekundārs.

   1. Jau pats uzstādījums – ziedot ukrainas armijas spēcināšanai, robežojas ar stulbumu un absolūtu stulbumu.

    1. Adriatico saka: 31.07.2023 13:48 Priekš tevis ir tā, jo tu atbalsti fašistisko krieviju. Ja tu būtu normāls cilvēks un neatbalstītu fašistisko krieviju, tad tu ziedotu kaut kripatiņu naudas Ukrainas atbalstam.

     1. Tiešām? saka: 31.07.2023 15:45 1) Tolaik es biju bērns. 2) Mans tēvs pēc diviem insultiem un astmas nevarēja turpināt darbu celtniecībā. 3) ”Simtlatnieku programmas” ietvaros renovēja kapu mūri mana dzimtā pagasta kapos ap 750 metru kopgarumā. 100 lati bija alga par 1. vasaru, 80 lati bija alga par otro vasaru. 3) Dažādie privātie nodibinājumi tikai iznieko naudu aplamībām un lieki dublē valsts iestāžu funkcijas.

 5. Esmu morāls atkritums un nekur nepazudīšu,man darīt neko nav un tāpēc ir bezgalīgs laiks neskaitāmos portālos iegānīties,i neko jūs man nepadarīsiet-djadja Vova snami@skolnieciņš bezdievis

  1. Skolnieciņš saka: 31.07.2023 13:17 Nezodz manu segvārdu un neraksti neko manā vārdā.

 6. Дядя Вова, мы с тобой-pērkons,laima ūsiņs u.c. Skolnieciņš @dievturība mūžam

  1. Skolnieciņš saka: 31.07.2023 13:19 Nezodz manu segvārdu un neraksti neko manā vārdā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *