Piektdiena, 2019. gada 26. aprīlis
Rūsiņš, Sandris, Alīna
Oskara Kalpaka Balvas izcīņa – enduro krosā

Oskara Kalpaka balvas izcīņa enduro krosā

Autors:
Twitter
FaceBook
print
2007. gada 12. novembris 13:19

10. novembrī Irlavas pagasta «Bišpēteros» notika Oskara Kalpaka balvas izcīņa enduro krosā. Šīs sacensības tika rīkotas jau piekto gadu pēc kārtas. Deviņās motociklu klasēs sacentās 106 sportisti no Tukuma, Rīgas, Gulbenes, Jūrmalas, Liepājas, Ventspils un citām vietām.

Kvadrociklu «Open» klasē iesācējiem 1. vietu ieguva Guntars Briezis (Rīga), 2. – Jānis Lauva, 3. – Vilnis Bezdelīga, 4. – Jānis Vegeris, 5. – Kristaps Lūsēns;
profesionāļiem 1. vietā Mikus Nesko, 2. – Imants Racevičus, 3. – Kristaps Novads, 4. – Viesturs Ozoliņš, 5. – Gints Prenbots.
«4×4» izlasē ar priekšējo un aizmugurējo piedziņu 1. vietā – Roberts Mīkstais, 2. – Oskars Grasmanis (Roja). Pārējie šīs klases dalībnieki tehnisku problēmu dēļ no sacensībām izstājās.
«C» solo motociklu klasē iesācējiem uzvarēja Raitis Plūme (Ogre), 2. – Oskars Pugovics, 3. – Uldis Skujiņš, 4. – tumenieks Artis Auseklis, 5. – Oskars Bērziņš, 7. – tumenieks Ilvars Auseklis.
Senioru klasē (vecumā virs 50 gadiem) uzvarēja tukumnieks Vilnis Jenčs, 2. – Viesturs Kaktabuls (Limbaži), 3. – Juris Žukas (Brocēni), 4. – Ivars Plūdonis.
85 cm3 solo klasē 1. – Kristers Peko, 2. – Miks Zandbergs no Tukuma, 3. – Uldis Spulle, 4. – Kristaps Kristovics, bet 5. – Sandis Putniņš.
Dāmu klasē uzvarēja Inga Pīlādze (Stelpe) un 2. – Ilze Skreija (Rīga).
Retro motociklu klasē, kurā dalībnieki startēja ar krievu, padomju, čehu tehniku – «IŽ», «Jawa» u. c., uzvarēja Gatis Zolmanis (Madona), 2. – Mārtiņš Muša, 3. – Dāvis Muša (abi no Brocēniem), 4. – Jānis Spurdziņš, 5. – Aivars Rutkis.
«E-1», «E-2» un «E-3» apvienotajā klasē uzvarēja LR čempions motokrosā Leons Kozlovskis, 2. – Dāvis Līvs, kas teicami startējis Eiropas līmeņa motokrosa sacensībās, 3. – Einārs Vinters (Eleja), 4. – Madars Pureklis (Ventspils), 5. – Augusts Jugts (Rīga), 7. – zantenieks Kristians Evarsons, 8. – tukumnieks Andris Rožudārzs.
«Hobiju» klasē uzvarēja Edgars Neilands (Saldus), 2. – Arvis Bumbiers no Tukuma, 3. – Ivars Telle (Talsi), 4. – Māris Sniķeris (Dobele), 5. – Ivars Miķelsons (Talsi), 6. – tumenieks Raitis Penkevics.
Sacīkšu organizatori Oskars un Gatis Grīgi apbalvoja labākos piecus sportistus. «Neatkarīgajām Tukuma Ziņām» O. Grīgs teica, ka sacīkstes notiks arī turpmāk, uzsverot, – vēlu rudenī tās notiekot ar nodomu, lai, cīnoties dubļainajā un grūti pieveicamajā trasē, sportisti iejustos brīvības cīnītāja O. Kalpaka garā.



Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.26 | 10:45

Atvērto durvju dienas tehnikumā 

2019.04.26 | 14:00

Talka un pikniks Kandavā 

2019.04.26 | 14:00

Kustību festivāls Jaunpilī 

2019.04.26 | 17:00

Sarunas par teātri Tukumā 

2019.04.26 | 17:00

Senioru balle Šlokenbekā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool