Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Irlavas sporta svētkos 2013 /FOTO/

Autors: Svētku galvenais tiesnesis Andis Švāns
Twitter
FaceBook
print
2013. gada 20. jūlijs 14:00

Neskatoties uz to, ka 13. jūlijā Latvijā bija tādi megapasākumi kā Zvejnieksvētki utt., Irlavas sporta svētkiem pieteicās piecas komandas. Pirmie laikus pieteicās pagājušā gada sporta svētku uzvārētāji «Aizkapliča» no Jaunpils. Labu cīņassparu demonstrēja komanda «Zīļuks», kuras sastāvā bija Rīgas jaunieši no vasaras nometnes. Paši irlavnieki spēja izveidot trīs komandas «B.Ģ. parādās», «Vīngrieži» un «Kaucošās vāveres».

Jau tradicionāli Irlavā galvenais ir komandas gars un individuāli rezultāti kādā no sporta veidiem netiek izcelti. Pēc pagasta jauniešu ieteikuma šogad programmā tika iekļauts atkal strītbols. Protams, neiztika arī bez organizatoru dažu klasisku disciplīnu un sporta veidu nelielas “samaitāšanas”, lai rezultātā varbūt uzvarētu komanda, kura ātrāk māk adoptēties neierastos apstākļos. Lai viss izdotos un būtu pozitīvas emocijas, gādāja burvīgie laika apstākļi. Neskatoties uz nelielo komandu skaitu, sporta svētku galvenā disciplīna «Jautrības stafete» varēja sākties jau krietnā pēcpusdienā, jo gribētāji izmēģināt pārbaudījumus kādā no veidiem krietni pārsniedza nolikumā noteiktos komandas minimumus. Katrs taču grib savu varēšanu parādīt un varbūt tieši viņa rezultāts izrādīsies derīgākais un dos komandai punktus kopvērtējumā. Kad punkti tika apkopoti, tad varēja visi stāties noslēguma parādē un pacensties vēl iegūt pārsteiguma balvu par komandas noformējumu. Šoreiz tā tika komandai «Zīļuks». Savukārt pēc 8 pārbaudījumiem komandas ierindojās šādā secībā: 1. vietā «Aizkapliča», 2. – «B.Ģ.parādās», 3. – «Vīngrieži», 4. – «Kaucošās vāveres», 5. – «Zīļuks».

Liels paldies par garšīgajām balvām «AMSAi». Sirsnīgs brīdis noslēgumā bija, kad komanda «Aizkapliča» padalījās ar savām balvām un daļu garšīgo kārumu dāvināja komandai «Zīļuks». Līdz asarām aizkustināts par iespēju pasportot un pabūt kopā ar savējiem bija komandas «Vīngrieži» galvenais organizators Agris Binavs, kuram pēc ilgstošas prombūtnes svešumā šoreiz atvaļinājums iekritis tieši šajā laikā. Viņš publiski pateicās sporta svētku organizatoriem un īpašu paldies neklātienē sūtīja vienam no sporta svētku aizsācējiem Irlavā – Imantam Švānam.

Paldies līderiem par ieguldīto darbu komandu izveidošanā un uz tikšanos nākošgad.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. nja teica:

    Irlava tikai savejie,ta teikt,ar galiem…citiem nav jegas piedalities….jau no laika gala figure 3uzvardi…

  2. žagata teica:

    sporta svētki bija superīgi,vienmēr kas jauns izdomāts un arī bērniem ko darīt.

  3. ;D teica:

    ”kaucoshaas vaaveres” — es par komandas nosaukumu vien jau pieshkjirtu balvu. 😀

Pasākumu kalendārs

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool