Irlavas sporta svētkos 2013 /FOTO/

Neskatoties uz to, ka 13. jūlijā Latvijā bija tādi megapasākumi kā Zvejnieksvētki utt., Irlavas sporta svētkiem pieteicās piecas komandas. Pirmie laikus pieteicās pagājušā gada sporta svētku uzvārētāji «Aizkapliča» no Jaunpils.

Neskatoties uz to, ka 13. jūlijā Latvijā bija tādi megapasākumi kā Zvejnieksvētki utt., Irlavas sporta svētkiem pieteicās piecas komandas. Pirmie laikus pieteicās pagājušā gada sporta svētku uzvārētāji «Aizkapliča» no Jaunpils. Labu cīņassparu demonstrēja komanda «Zīļuks», kuras sastāvā bija Rīgas jaunieši no vasaras nometnes. Paši irlavnieki spēja izveidot trīs komandas «B.Ģ. parādās», «Vīngrieži» un «Kaucošās vāveres».

Jau tradicionāli Irlavā galvenais ir komandas gars un individuāli rezultāti kādā no sporta veidiem netiek izcelti. Pēc pagasta jauniešu ieteikuma šogad programmā tika iekļauts atkal strītbols. Protams, neiztika arī bez organizatoru dažu klasisku disciplīnu un sporta veidu nelielas “samaitāšanas”, lai rezultātā varbūt uzvarētu komanda, kura ātrāk māk adoptēties neierastos apstākļos. Lai viss izdotos un būtu pozitīvas emocijas, gādāja burvīgie laika apstākļi. Neskatoties uz nelielo komandu skaitu, sporta svētku galvenā disciplīna «Jautrības stafete» varēja sākties jau krietnā pēcpusdienā, jo gribētāji izmēģināt pārbaudījumus kādā no veidiem krietni pārsniedza nolikumā noteiktos komandas minimumus. Katrs taču grib savu varēšanu parādīt un varbūt tieši viņa rezultāts izrādīsies derīgākais un dos komandai punktus kopvērtējumā. Kad punkti tika apkopoti, tad varēja visi stāties noslēguma parādē un pacensties vēl iegūt pārsteiguma balvu par komandas noformējumu. Šoreiz tā tika komandai «Zīļuks». Savukārt pēc 8 pārbaudījumiem komandas ierindojās šādā secībā: 1. vietā «Aizkapliča», 2. – «B.Ģ.parādās», 3. – «Vīngrieži», 4. – «Kaucošās vāveres», 5. – «Zīļuks».

Liels paldies par garšīgajām balvām «AMSAi». Sirsnīgs brīdis noslēgumā bija, kad komanda «Aizkapliča» padalījās ar savām balvām un daļu garšīgo kārumu dāvināja komandai «Zīļuks». Līdz asarām aizkustināts par iespēju pasportot un pabūt kopā ar savējiem bija komandas «Vīngrieži» galvenais organizators Agris Binavs, kuram pēc ilgstošas prombūtnes svešumā šoreiz atvaļinājums iekritis tieši šajā laikā. Viņš publiski pateicās sporta svētku organizatoriem un īpašu paldies neklātienē sūtīja vienam no sporta svētku aizsācējiem Irlavā – Imantam Švānam.

Paldies līderiem par ieguldīto darbu komandu izveidošanā un uz tikšanos nākošgad.

Komentāri

    1. Lai figurētu vairāk uzvārdu, ja tev tas tik ļoti nepieciešams, tad piedalies arī pats (i), nevis te gudri izrunājies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.