Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Jaunpilī tiekas novada uzņēmēji

Autors: Liena Trēde
Twitter
FaceBook
print
2010. gada 5. novembris 18:52

Ceturtdienas pēcpusdienā Jaunpils novada uzņēmēji tradicionāli satikās pašvaldības rīkotajā pasākumā, lai uzzinātu un diskutētu par jaunākajām attīstības iespējām novadā un valstī.

Pasākumā, kurā pulcējās ne tikai domes cilvēki, vietējie uzņēmēji, bet arī jaunieši un citi interesenti, kā pirmie uzstājās banku pārstāvji – no «Hipotēku bankas» Tukuma filiāles un «Krājbankas» speciālisti. Viņi informēja par pašreizējām atbalsta iespējām uzņēmējiem, piemēram, par Eiropas Savienības naudu, kuru var piesaistīt uzņēmējdarbības attīstībai vai pat tikai uzsākšanai. Bankas pārstāvji visus interesētos aicināja nenokavēt, jo visvilinošākās atbalsta programmas, kur papildus vēl arī tiek piedāvāta apmācība un tā saucamie granti (nauda, kas nebūs jāatdod), izmantojami tieši jaunizveidotu uzņēmumu attīstībai. Bet sīkāk par atbalsta programmām un pašreizējām kreditēšanās iespējām katrs varēja uzzināt jau personīgākās sarunās pēc pasākuma oficiālās daļa noslēguma.
Uzstāties ar lekciju pasākumā bija aicināta arī lektore Vita Brakovska no biedrības «ZINIS», kas klātesošiem atraktīvā un ļoti izglītojošā viedā pastāstīja par inovācijām uzņēmējdarbībā. Viņa ir pārliecināta, ka mēs visi esam radošas personības, bet veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir tieši radošums, ideja. V. Brakovska, kas ikdienā darbojas Jūrmalas domē, iztirzāja ne tikai tā sauktos veiksmes stāstus biznesā, bet arī sniedza visai praktiskus padomus, kā savas uzņēmējdarbības idejas prezentēt iespējamiem investoriem, kā arī – kā un kur šos investorus vispār atrast.
Uzņēmēju tikšanās noslēgumā, kas iesākumā bija paredzēts kā pašvaldības un uzņēmēju pārrunas par attīstību, tomēr iztika bez oficiālām runām. Savos plānos un idejās pasākuma dalībnieki, kā minēts, dalījās jau neoficiālā gaisotnē – pie kafijas tases.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.08.22 | 18:30

Skriešana Ragaciemā 

2019.08.23 | 19:00

Taku skriešana Kandavā 

2019.08.24 | 9:00

Bezceļa rallijs Zantē 

2019.08.24 | 10:00

«Abavas ceļotāju diena» 

2019.08.24 | 10:00

Kapu svētki Jaunpilī 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Augusts
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool