Trešdiena, 2018. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Biedrības «Cidonya» vides konkurss «Piedalies un dalies!» Tukumā

Autors: Biedrība «Cidonya» no Džūkstes
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 21. novembris 14:28

8. novembrī noslēdzās biedrības «Cidonya» organizētais vides konkurss «Piedalies un dalies!», kas norisinājās Tukuma Vakara un neklātienes vidusskolā.

Tas tika izsludināts novada Izglītības pārvaldes mājaslapā – līdz 2. novembrim skolēni varēja veidot komandas un pieteikties. Konkursam atsaucās Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu komandas. Pavisam konkursā piedalījās 10 komandas, kas vispirms pildīja mājas darbu – veidoja foto kolāžu par bīstamiem atkritumiem katra ikdienā – izmantojot viedtālruņus, komandas sociālajos tīklos fiksēja un dalījās ar mirkļiem, kas saistās ar bīstamo atkritumu tēmu. Noslēgumā visas komandas piedalījās klātienes konkursā.

Pirmo vietu konkursā ieguva Tukuma E. Birznieka Upīša 1. pamatskola, un šai komandai balvā – lidojums ar lidmašīnu. Otro vietu ieguva Jaunpils vidusskolas komanda, kurai balvā lidojumi ar paraplānu. Trešo vietu ieguva Lapmežciema pamatskola – balvā brauciens uz Līvu akvaparku.

Komanda, kura pirmā iesūtīja mājas darbu un kurai bija visvairāk “Patīk” un “’Dalies” interneta vidē, balvās saņēma dāvanu kartes uz Līvu akvaparku.

Arī visas pārējās komandas izlozes kārtībā tika pie balvām – iespējas apmeklēt «Baskāju taku» Valguma pasaulē, tematisku ekskursiju Jaunpils pilī, Rideļu dzirnavas, izmantot aktivitātes Milzkalnā, spēlēt boulingu Tukumā un braukt relaksēties uz Leiputriju.

Paldies visiem, kas palīdzēja un atbalstīja, jo tas prieks un sajūsma, kas bija jauniešu sejās, kad ikviena komanda saņēma balvu, atsvēra visu grūtumu, kas bija gatavojot šo konkursu.


Komentēt

Pasākumu kalendārs

2018.06.20 | 11:00

Apdziedašanās Durbē 

2018.06.20 | 15:00

Saulgrieži Sēmē 

2018.06.20 | 17:00

Nodarbība «Ligzdā»Tukumā 

2018.06.20 | 19:00

Pludmales volejbols Irlavā 

2018.06.20 | 20:00

Ielīgošana Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool