Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uzmanību vilcienu Sloka – Rīga, Rīga – Sloka un Rīga – Tukums 1 pasažieriem

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 17. līdz 22. maijam un 24.,25. maijā braucis ar vilcienu Sloka – Rīga (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6408), plkst. 8.16 no Bulduriem līdz Rīgai, sēdējis pirmajā vagonā.

Atpakaļ no Rīgas uz Bulduriem braucis 19. maijā ar vilcienu Rīga – Sloka (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6429), plkst. 18.00, 20.,24. maijā ar vilcienu Rīga – Tukums 1 (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6517), plkst. 17.45 un 25. maijā ar vilcienu Rīga – Tukums 1 (AS Pasažieru vilciens reisa nr. 6521), plkst. 20.30.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos vilcienu maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid – 19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

! Atgādinām, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

! Šobrīd ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma. Plašāk lasiet SPKC vietnē https://www.spkc.gov.lv/lv/valsts-apmaksatas-covid-19-analizes-kam-tas-veic-un-ka-jarikojas

 

Komentāri

  1. Varbūt labāk varētu uzrakstīt kā iespējams novakcinēties? Cik skatos manavakcina.lv Tukuma slimnica nav brīvu datumu/laiku. Citās pilsētās visi, kas vēlas, var novakcinēties, tikai ne Tukumā.

    1. Pareizi teikts “visi,kas vēlas”, var novakcinēties un pierakstās uz vakcīnu Tukuma sporta hallē, bet tie,kuri negrib, meklē visādus iemeslus.

  2. Pareizi teikts “visi,kas vēlas”, var novakcinēties un pierakstās uz vakcīnu Tukuma sporta hallē, bet tie,kuri negrib, meklē visādus iemeslus.

  3. uzmaniibu.meza iela talsu iela velki.uzmanaties,tur vakar gaaja slimais.jaa,jauntukums centrs.iisti nav zinaams otrs.iekaapa pa celam autobusaa uz kandavas pusi.nu varbuut aizlaida uz talsiem.a varbuut uz ventspili.nu beidziet taksh aakstiities.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *