Attēlam ir ilustratīva nozīme Avots. goal.com

LFF kolektīvā «Covid-19» analīzes negatīvas. Situāciju komentē Sergejs Kovaļovs

Jau vēstījām, ka 3. jūlijā Rīgā norisinājās Latvijas futbola federācijas kongress, kurā futbola sabiedrība izvēlējās savu jauno vadību. Balsojumā par federācijas vadītāja vietnieku atkārtoti apstiprināja arī Tukuma sporta skolas vadītāju un deputātu Sergeju Kovaļovu. Bet 8. jūlija vakarā tapa zināms, ka vienam no kongresa dalībniekiem – Guntaram Indriksonam – ir konstatēts «Covid-19».

LFF pieņēma mērus un jau nākamajā dienā, 9. jūlijā, biedri kolektīvi nodeva analīzes. Šodien, 10. jūlijā, tapis zināms – tās bijušas negatīvas.

Kā pastāstīja S. Kovaļovs, arī viņš par situāciju uzzinājis 8. jūlija vakarā. Ņemot vērā, ka ar G. Indriksonu ciešas saskarsmes kongresā nav bijis, tomēr ir savstarpēji komunicējuši,  jau nākamajā rītā viņš meklējis iespēju, kur analīzes nododamas visātrāk. “Tas, domājot gan par savu kolēģu, gan ģimenes veselību un drošību.” Tobrīd tuvākais analīžu nodošanas punkts bijis Jelgavā un jau tās pašas dienas vakarā, proti, 9. jūlijā, pēc 19.00 atnākusi atbilde – analīzes ir negatīvas.

Taču, lai būtu pavisam droši un neapdraudētu nesen kā atsākto sacensību norisi,  pēc pārliecināšanās par LFF kolektīva kopējo drošību, federācija  sniedz konsultatīvo un organizatorisko atbalstu virslīgas klubiem to testēšanā, lai tuvākajās dienās nodrošinātu pēc iespējas drošākus apstākļus virslīgas čempionāta turpināšanai.

Tukuma virslīgas spēlētāji, kā arī tiesnešu korpuss analīzes nodos rīt, 11. jūlijā.

Komentāri

  1. Vai tad nebija tā kā par agru paziņot, ka viss kārtībā; vai tad inkubācijas periods šai slimībai nav no 5 līdz 21 dienai? Tā ka, Kovaļaova skaidrojums, ka viņš ir par visiem baigi rūpējies un otrā vai trešā dienā pēc futbolistu tusiņa uz analīzēm skrējis, tiešām ir tukša d…..a

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.