FOTO: Agris Jansons

Viena automašīnu jūra!

Jūs jautājat: Man jautājums no Celtnieku ielas. Tā kā Kurzemes iela tagad ir slēgta, automašīnu – to, kas brauc no Raudas ielas puses – tā kā jūra! Visi automašīnas noliek gar ielas malu un attiecīgi, nav droši. Varbūt tur var kaut ko darīt, piemēram, kaut uz laiku, bet izmantot jaunizveidoto stāvlaukumu?

Jautājumu nosūtījām Tukuma novada domei, kas skaidroja, ka būtiski pārplānot transporta kustību šobrīd nav plānots. “Kurzemes iela nav slēgta, slēgts ir neliels posms gar veikalu «Mājai un dārzam», kas ir apbraucams pa Tulpju, Asteru un Siltuma ielu, un autobraucējus aicinām izmantot šo apbraucamo ceļu,” skaidro Tukuma novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Tomels.  Savukārt ierobežot stāvēšanu vai arī braukšanu pa Celtnieku ielu šobrīd neesot pamata un iedzīvotāji ir aicināti paciesties līdz brīdim, kamēr būvniecības darbi noslēgsies.

Atgādinām, ka līgums par  būvdarbiem Kurzemes ielas projekta 2. kārtā, kur tiek mainītas arī komunikācijas, tika noslēgts 2019. gadā 17. maijā un objekta nodošanas termiņš ir paredzēts šī gada oktobrī.Izmaksas šiem darbiem –  2 176 026,62, un projektu īsteno SIA «Strabag».

Komentāri

 1. A kur tad tos auto iedziivotaajiem tureet?Kaads bezmaksas garaazhas nodroshinaas?Aunapieres i bio

  1. Kādēļ gribi tikai bezmaksas garažu? Varbūt bezmaksas dzīvokli arī komplektā?

  2. Aunapieres ir tās . kas tur tos auto liek . Normālam saprātīgam cilvēkam blakus garāžu kooperatīvā ir sava garāžā vai īrē garāžu , nevis savu auto tur ielas malā ….

 2. Tas stāvlaukums ir privātīpašums. Kur problēma,ja nemāki braukt sēdi mājā,laikam tālāk pa Tukumu nav braucis.

 3. Vispàr,ja atklàti rakstot Tukumà, pavèrojiet daudz’stàvu màju iekšpagalmos nav kur vieglo nolikt,tie ir pilni vakara pusè,jo nav normàlu stàvlaukumu par sapràtìgu cenu!Un ir vietas,kur netiks klàt arì operatìvais transports,ja bùs atiecìga situàcija!

 4. Ko jūs… Rīgā nav bijuši? Tas viss tak ir tikai normāli, paši saprotat ka 3 paaudzēm katram otrajam ir personāls auto, kādreiz jau tā nebij, takā tikai pierodam

   1. Tādēļ Tukuma nami lai domā kā palašināt parkošanās zonas!Nav vairs tie laiki,kad uz 30 dzīvokļiem bija 4 žiguļi!Nav vairs kur normāli noparkoties!Nākas daļēji patkoties zaļajā zonā vai uz ielas,kur atkal kādam traucēs!Nav variantu!Tukuma nami lai savus pagalmus pielāgo nedaudz mūsdienām.

 5. Vai mājas saistošajos noteikumos ir rakstīts, ka katras daudzīvokļu mājas lumpenim jānodrošina pie sava loga turēt savu 20gadīgo šrotu? Kāds sakars Tukuma namiem ar šrotu īpašniekiem. Drīzāk Tukuma namiem no māju pagalmiem būtu jāizvāc visi šroti un pagalmiem būtu jākalpo skaistumam un atpūtai ar soliņiem, puķu dobēm , stādījumiem un zālājiem.

 6. Jums šķiet, ka latviešu valodā ir pareizi rakstīt – viena automašīnu jūra? Un kāpēc ne divas, vai trīs jūras?..

 7. Riebjas tā situacija ka vakara lai atrastu kur mašinu likt jāriņķo 3 x apkart pagalmam
  penšiem gan labi, pa dienu tukšs -tie ar saviem vecajiem pasatiem vienmer labakas vietas aiznem

   1. tās garāžas nav neierobežotā skaitā!Lielu daļu garāžu tur vecie krabji,kas tās lieto kā krāmu noliktavas!Tā ka ne.irs te gudri!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *