Modes deju studija «Demo» gūst panākumus Baltkrievijā

No 28. līdz 31. martam 58 Tukuma pilsētas modes deju studijas «DEMO» dejotāji piedalījās lielākajā modernās dejas konkursā Eiropā «Чел’z Extreme Games Belarus 2013».

No 28. līdz 31. martam 58 Tukuma pilsētas modes deju studijas «DEMO» dejotāji piedalījās lielākajā modernās dejas konkursā Eiropā «Чел’z Extreme Games Belarus 2013».

Šajā konkursā piedalījās vairāk nekā 5000 dejotāju no 12 pasaules valstīm, kuri uzstājās dažādos deju žanros un stilos. Dejotājus vērtēja 30 žūrijas locekļi no 13 valstīm, tostarp deju speciālisti no ASV, Francijas, Japānas, Itālijas, Norvēģijas, Slovākijas, Ukrainas un Čehijas.

Mūsu mērķis bija, lai visas «Demo» grupas tiktu pirmajā sešiniekā, ko arī izpildījām: «Čirkas» ieguva 4. vietu, vidējā grupa – 6. vietu, «B-boy Crew» – 4. vietu. Pati lielākā konkurence bija pieaugušo grupā, kurā piedalījās mūsu pamatsastāva grupa – gaidot rezultātus, ar prieku uzņēmām ziņu, ka esam iekļuvušas pirmajā trijniekā, bet, kad nosauca 1. vietas ieguvējus – 2294. numuru jeb mūsu «Moonlight Bridge» no Latvijas, no Tukuma – sajūsmai nebija robežu! Bija grūti noticēt, ka mums bija izdevies pārspēt lielākos konkurentus – profesionālo teātri «Black fox». Dāvanā saņēmām mūzikas centru, lielu, skaistu kausu un katra meitene – treniņsomu.

Mūsu ceļojuma laikā izdevās iepazīt Baltkrievijas dabu un kultūru, apskatīt īpašus arhitektūras pieminekļus, taču jo īpaši nozīmīga mums bija uzstāšanas Tukuma sadraudzības pašvaldībā Koreļiči. Tur uzstājāmies ar stundu garu koncertu, kura finālā publika mums aplaudēja, kājās stāvot.

Paldies visiem, kuri atbalstīja šo mūsu braucienu un ļāva apzināties, ka visu kopīgi ieguldītais darbs ir novērtēts!

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *