Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukuma novadā uzsāk pirmklasnieku reģistrāciju

Tukuma Izglītības pārvalde informē, ka nākamo pirmklasnieku reģistrācija Tukuma novada skolu pirmajās klasēs sāksies 10. martā no 8.00. Savukārt, ja iestādē, kurā vēlaties pieteikt bērnu, mācās brālis vai māsa vai strādā kāds no vecākiem, pieteikšana tiek uzsākta 1. martā.

Lai bērnu pieteiktu skolā, vecāks vai likumiskais pārstāvis iesniedz skolas direktoram adresētu iesniegumu. To varēs iesniegt klātienē, ierodoties izvēlētajā skolā un uzrādot vecāka un bērna identitāti apliecinošus dokumentus, kā arī elektroniski. Elektroniski iesniegums iesūtāms uz skolas oficiālo elektroniskā pasta adresi (epasta adrešu saraksts pieejams Izglītības pārvaldes mājas lapā  www.tip.edu.lv sadaļā “Izglītības iestādes”) un iesniegumam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu ne agrāk kā 10. martā 8.00, turklāt tam jāpievieno vecāka un bērna identitāti apliecinošu dokumentu kopijas.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, vecāki tiek aicināti izmantot iespēju iesniegumus iesniegt elektroniski, ietaupot laiku un neveidojot rindas pie izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas Izglītības pārvaldes mājas lapā www.tip.edu.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.