Pūrē un Jaunsātos – pārvaldnieka vietas izpildītājs

No 19. oktobra Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes vadītāja pienākumus pilda Edgars Keirāns.E. Keirānu sazvanījām piektdien, 16. oktobrī, un noskaidrojām, ka viņš līdz šim strādājis par saimnieku Tumes un Degoles pagastu pārvaldē, taču izlēmis pamēģināt kaut ko jauna, vismaz uz laiku.

“Man ir uzņēmējdarbības vadības maģistra izglītība un esmu guvis saimnieciskā darba pieredzi, tāpēc izlēmu pamēģināt pildīt arī šī amata pienākumus. Šodien iepazinos ar saviem darba uzdevumiem – apbraukāju teritoriju Pūrē un Jaunsātos, kas ir diezgan plaša, taču nav man sveša, jo dzīvoju Pūrē. Tomēr darba apjoms, kas pārvaldniekam ir jādara, ir liels, taču šobrīd, kā novēroju, viss ir labi sakārtots, apkures sezona ir uzsākta, līdz ar to problēmām nevajadzētu būt, bet to jau tikai ikdiena parādīs, kā tas būs.”

Vaicāts, vai piedalīsies konkursā, kas tiks izsludināts uz šo amatu, E. Keirāns skaidroja, ka, visdrīzāk, piedalīsies, bet precīzāk to varēs pateikt tad, kad jau kādu laiku būs nostrādājis.

Apkures sezona sākusies

Sazinoties ar Pūres un Jaunsātu pagasta komunālā uzņēmuma vadītāju Voldemāru Strodu, interesējāmies gan par to, kā Pūrē sākusies apkures sezona, gan par katlu un siltumtrašu tehnisko stāvokli, kā arī kurināmo. V. Strods skaidroja, ka Pūrē apkures sezona sākusies 9. oktobrī un bez problēmām: “Mums ir divu megavatu katlu māja, kurā ir viens megavata katls, kas strādā pamatā, un vēl divi 0,5 megavatu katli, visi kurināmi ar malku. Savukārt patēriņš ziemā ir megavats, pusotrs. Apkures katliem ir gadi astoņi, tie savu laiku, var teikt, ir nokalpojuši un bija doma tos nomainīt, taču tā kā no nākamā gada 1. janvāra katlu māju visdrīzāk pārņems SIA «Tukuma siltums», tad, cik zināms, ir plāns pāriet uz vienotu kurināmo novadā – šķeldu, ko varētu iegādāties vienā iepirkumā. Domāju, ka tiks iegādāti arī jauni apkures katli.” Kas attiecas uz siltumtrasēm, kā skaidroja V. Strods, par tām sūdzību neesot – noplūžu nav, tās ir tehniskā kārtībā. Arī malka esot sagādāta visai sezonai un sagatavota jau iepriekšējā gadā. Malkas iegādei bijis iepirkums – tā pirkta par 28 eiro/m³ (bez PVN).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.