FOTO: Engures kultūras nams. Čempionāta 1. kārta

Noslēdzies Katanas čempionāts Engurē

Pagājušās nedēļas nogalē, 18. janvārī, Engures saieta namā norisinājās ceturtā un arī noslēdzošā katanas čempionāta kārta. Kā pastāstīja kultūras dzīves organizatore Līga Novika, vidēji katrā kārtā šo stratēģisko galda spēli centās godam izspēlēt ap 20 dalībnieku. Kā liecina apkopotā statistika, spēlētāji bijuši vecumā no 18 līdz pat 68 gadiem un, kaut pārsvarā piedalījušies paši engurnieki, kā arī tuvējās apkārtnes jaunieši, bija arī cilvēki, kas čempionātā startēt brauca arī Rīgas un Saldus.

Kaut kopvērtējuma rezultāti pēc četrām spraigām sestdienām vēl nav apkopoti, finālā, cīnoties par katru punktu, uzvaras laurus plūca Lelde Lapiņa no Mērsraga, 2. vietā atstājot Mārtiņu Zābergu no Rīgas, bet engurniekam Robertam Rumbam  – 3. vieta. Pirmo divu vietu ieguvēji balvā saņēma dāvanu kartes no «BrainGames», lai, ļoti iespējams, iegādātos jaunu galda spēli.

Vai būs turpinājums? Ņemot vērā, ka āra apstākļi kļūst arvien pavasarīgāki un arvien vairāk ļaužu dodas dabā, šobrīd tas vēl ir jautājums, vai izdotos tos atkal ievilināt telpās un pie spēļu galdiem, – skaidro L. Novika. Bet, ja pašu spēlētāju interese būs, «Katanas čempionāts» jau pavasarī varētu piedzīvot savu nosacīti nākamo sezonu. Tāpat Engurē spriež, vai nevajadzētu kopā nākt arī zolītes cienītājiem, taču konkrēti lūgumi šādu pasākumu organizēt šobrīd nav bijuši. Taču jebkurā gadījumā – jāseko līdzi informācijai – un tad, ja kāds pasākums organizēsies, tas arī tiks izziņots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.