Baiba Reinsone

Novados apbalvo labākos skolēnus/FOTO/

30. maijā Jaunpils novadā, 31. maijā – Tukumā un Kandavā apbalvoja mācība gada centīgākos audzēkņus, kuri, ne tikai labi mācījušies, bet arī spējuši sevi apliecināt arī mākslā, mūzikā un sportā. Tāpat godināti šajā dienā tika viņu pedagogi.  

30. maijā Jaunpils novadā, 31. maijā – Tukumā un Kandavā apbalvoja mācība gada centīgākos audzēkņus, kuri, ne tikai labi mācījušies, bet arī spējuši sevi apliecināt mākslā, mūzikā un sportā. Tāpat godināti šajā dienā tika viņu pedagogi.

Jaunpils vidusskolas labākie no labākajiem,  kā arī viņu skolotāji tika īpaši – ar ziediem, diplomu un naudas balvu – sumināti Jaunpils pils Torņa zālē. Par pasākuma muzikālo noformējumu parūpējās Tukuma mūzikas skolas saksofonu kvartets.

Savukārt Kandavā sumināšanas pasākumā, kas tradicionāli norisinājās kultūras namā, šogad pirmo reizi godināja un apbalvoja arī tos bērnus, kuri var lepoties ar izciliem mācību rezultātiem (kopumā 46 audzēkņus). Kā savā ievadrunā sacīja novada Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Elksnīte – visi mēs piedzimstam vairāk vai mazāk vienādi, bet šajā pasākumā ir runa par bērniem un jauniešiem, kuri spējuši sevī ieguldīt mazliet vairāk.

Tāpat Tukumā tika apbalvoti skolēni, kuri, absolvējot 9. un 12. klasi, guvuši izcilas sekmes mācību darbā. Un, protams, viņus godināja arī par sasniegumiem valsts un reģiona mācību priekšmetu olimpiādēs, konkursos un zinātniski pētniecisko darbu konferencēs.

Kā savās uzrunās atzina pašvaldības vadītājs Ēriks Lukmans un Izglītības pārvaldes vadītājs Normunds Rečs, aiz muguras ir intensīva darba pilns mācību gads, kurā ikvienam bijuši gan dažādi pārbaudījumi, gan sasniegumi, taču vienlaikus arī liels prieks par padarīto darbu – kā skolēniem, tā skolotājiem.

P.S. Engures novads savus izcilniekus sveiks 6. jūnijā 18.00 Šlokenbekas muižā.

Vairāk lasiet piektdienas, 1. jūnija, laikraksta numurā ŠEIT. 

Komentāri

  1. Šausmīgas bildes!!!!
    Ja Ventspilī šādi izrīkotos ar Lembergu-proti bildē būtu iekļuvis tikai ar pusroku…. ,tad fotogrāfs varētu ne tikai meklēt jaunu darba vietu….
    Šausmas!!! Un kur vispār pārējo skolu foto.
    Brrrr

  2. Ja nevar rīkot zālē, kur ir vēss un vietas daudz nav ko nirgaties par cilvekiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *