Kandavas Mākslas skolai – 20!

Šogad 25. aprīlī Kandavas Mākslas skolas radošais kolektīvs pulcējās kopā svētku pēcpusdienā, par godu 20 darba gadiem.

Šogad 25. aprīlī Kandavas Mākslas skolas radošais kolektīvs pulcējās kopā svētku pēcpusdienā, par godu 20 darba gadiem.

20 gadu laikā Kandavas Mākslas skolu absolvējuši un profesionālu ievirzi kādā no mākslas jomām ieguvuši 267 audzēkņi, no kuriem liela daļa Mākslas mūzai sekojuši un izglītoties turpinājuši skolās ar mākslas novirzienu, kā, piemēram, Rīgas dizaina skolā, Amatniecības skolā, Liepājas Mākslas vidusskolā un daudzviet citur.

Ik gadu Kandavā notiek reģiona mēroga konkursi vizuālajā mākslā, mērķtiecīga sadarbība saista ar gleznu galeriju «Vējspārns», skolēnu darbu izstādes aplūkojamas ne tikai novada centrā, bet arī pagastos. Kandavas topošie mākslinieki pabijuši daudzviet pie sadarbības partneriem ārvalstīs un viesus laipni uzņēmušie pie sevis Kandavā. Plašs, radošs un daudzpusīgs izveidojies skolas mākslas popularizēšanas ceļš. 

Šobrīd valstī valda reformu laiks, ko visbiežāk nosaka līdzekļu ekonomēšanas vajadzība, ne īpašas nākotnes attīstības vīzijas. Reformas nu skārušas arī Kandavas Mākslas skolu. Pagājušā gada jūlijā, neņemot vērā Mākslas skolas kolektīva viedokli, tika nolemts apvienot Kandavas Mūzikas un Kandavas Mākslas skolas. 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *