Attēls no sociālajiem tīkliem

Kandavā atver «Pļavu»

Strādājot garas stundas trīs vakarus pēc kārtas, pagājušajā sestdienā, 6. jūnijā, Kandavā tika atvērta satikšanās vieta «Pļava», kas ir biedrības «Abavas ielejas attīstības centrs» ideja un pilnā apjomā – arī izpildījums.

Kur sākt savu ceļojumu

Telpas ir tās pašas, kurās biedrība jau saimniekoja, proti, Kandavas autoostā. Bet, kā stāsta biedrības vadītāja Iveta Piese, secinājuši, ka Kandavas šajā galā īsti nav tādu telpu, kur, piesēst un vajadzīgo pārrunāt, kur norunāt tikšanos, vienkārši atpūsties vai varbūt ceļojumu līdz galam saplānot. Un, ņemot vērā, ka pandēmijas laiks ir ietekmējis ceļotāju intereses kopumā – arvien pieprasītākas kļūst tieši dabas takas un dabas tūrisms (acīmredzot tādēļ, ka, ejot dabā, savstarpējo distancēšanos ievērot ir daudz vienkāršāk), pavisam pamatota šķitusi ideja, ka telpās tiks izmantoti tieši pļavas motīvi. Ieceres autore – Līga Aukšmuksta, savukārt izpildītāja – Linda Priedniece, kurai ir bijusi lieliska iespēja ar Abavas senlejas augiem, kas tagad rotā telpas sienas, iepazīties klātienē, jo pašas ģimene apsaimnieko bioloģisko pļavu. Tāpat, izmantojot iespēju, katrs sienu gleznojumā iešifrējis arī savu mīļāko ziedu. Piemēram, Ivetai tās allaž ir bijušas vizbulītes, savukārt Līgai – bezdelīgactiņas, kas lielā skaitā zied viņas īpašajās pļavās Pūzurgravā.

Nāciet iekšā!   

Telpas būs atvērtas dienās, kad te atradīsies kāds cilvēks. Šobrīd lielākoties tā būs Iveta, kas apmeklētājiem-interesentiem varēs sniegt plašu informāciju gan par Abavas senleju, gan, piemēram, vides gidiem (80% biedrības biedru ir tieši vides gidi!). Taču, ņemot vērā, ka arī pašai reizēm jādodas pastaigās, Iveta aicina arī zvanīt, īpaši, ja telpas plānots izmantot kādam pasākumam vai mazizmēra semināriem (ērta izsēšanās ir apmēram 10 cilvēkiem). Sīkāka informācija: 28396830.

 

Vairāk lasāms otrdienas, 9. jūnija, laikrakstā ŠEIT=>

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.