Kad Kandavā salabos gājēju celiņu Ķiršu ielā?

Informācijā par projektiem minēts, ka pēc projektu veikšanas, kur paredzēti un notikuši rakšanas darbi, to veicējam šī vieta jāatstāj tādā pat un ne sliktākā kārtībā, kā tas bijis iepriekš, pirms darbu uzsākšanas. Skan jau skaisti, bet patiesība diemžēl nevienmēr tāda izrādās. Esmu kandavnieks un ikdienā daudz pārvietojos pa pilsētu kājām, nevis automašīnā, tāpēc arī pamanu vairāk nebūšanu, kā varbūt citi steidzīgie vai automašīnās sēdošie. Šajā gadījumā, runa ir par gājēju celiņu Ķiršu ielā, pretī daudzdzīvokļu mājai ar numuru 12. Ūdensapgādes pievadus mājai, ja nemaldos, ierīkoja rudenī, bet asfaltētais gājēju celiņš šajā vietā pēc pārrakšanas joprojām nav sakārtots un ir pat bīstams. Īpaši jau gados vecākiem cilvēkiem, kuri dzīvo blakus mājā esošā pansija. Arī māmiņām ar bērnu ratiņiem šis varētu būt celiņš ar savdabīgu šķēršļu pārvarēšanas joslu. Gribētu noskaidrot, kad šo gājēju ietvi plānots salabot? – jautā kandavnieks Uldis.

Kad Ķiršu ielā, līdzās daudzdzīvokļu namiem esošajā gājēju celiņā būvdarbu rezultātā radušās sekas novērsīs un ietvi salabos? Šo jautājumu uzdevām SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» valdes priekšsēdētājam Ervīnam Ruņģim. Viņš paskaidroja: "Lai konstatētu nepilnības, kas radušās rudenī īstenotā ūdenssaimniecības projekta gaitā, tagad, pavasarī, veicām rūpīgu šo ielu apsekošanu visā pilsētā. Tikko informācija par to, kas un kur pilsētā jāpielabo, būs apkopota, to iesniegsim celtniekiem konstatēto nepilnību novēršanai. Prognozēju, ka tas būs jau tuvākajās dienās. Jā, arī minētās nepilnības Ķiršu ielā ir konstatētas un iekļautas būvniekiem veicamo darbu sarakstā, un minētais gājēju celiņš šajā ielā, visticamāk, tiks salabots nākošās nedēļas laikā.

Komentāri

  1. Rūmenes ielā (apm. 45 Nr) jaunā ietve iebrukusi, bedres lielas un dziļas ka ne apiet, ne apbraukt, vienīgais variants iet pa ceļa braucamo daļu. Šo posmu arī vajadzētu apsekot un salabot.

  2. Pavasaris dara savu, zeme "rūgst".
    Mana acs pamanīja Rūmenes ielā kā apieti un saudzēti milzīgie koki ( pirms Salaku mājas). Paldies!

  3. A kas tad tur jālabo?? Vai tad neredzat, viss ir salabots ar asfalta klučiem 🙂 🙂 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *