Foto: Agita Puķīte

Barikāžu atceres pasākums Tukumā

Šodien, 21. janvārī, Tukumā pie «Pils torņa» tiek iedegts barikāžu atceres ugunskurs.

Tukuma pilsētas un vēstures muzejā “Pils tornis” skatāma  videofilma “60 km līdz Brīvībai” un radioaparāts “Abava”, kas izmantots tukumnieku Miezīšu ģimenē kā galvenais informācijas ieguves avots barikāžu laikā. Vides objektā “Vārti no pagātnes uz nākotni” pie “Pils torņa” skatāmas fotogrāfijas no barikāžu laika.

Tukuma muzejs kopš 2001. gada organizē Barikāžu laiku atceres pasākumu Tukumā. Šogad aicinām ikvienu, kuram ir kāda spilgta fotogrāfija vai priekšmets no Barikāžu laika vai arī kurš var dalīties ar savu atmiņu stāstu, sazināties ar Tukuma pilsētas un vēstures muzeja “Pils torni” vadītāju Lindu Lūsi Tel.: 25622131, pilstornis@tukumamuzejs.lv

Komentāri

  1. Pēc bildes un komentāru skaita ir saprotams, cik populārs šis pasākums ir tagad-šajā mirklī! Jā! Es tur biju! Stāvēju! Un ne vienu dienu vien..Atgādināt jums pidrilas par ko?! Kas tika solīts? Ko esam dabujuši?! Tagad es viennozīmīgi būtu barikāžu otrā pusē! Un tādu 48-55 un uz augšu g.v. manu draugu un paziņu ir vairākums! Dievs nedod, te kaut kas sāksies..Mēs vel paskatīsimies, kuros kapos zvanīs..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *