Vieglatlētikas jaunumi

Rudens Zemgales novada sacensības vieglatlētikā notika 24. septembrī Bauskā. Meitenēm uzvarēja Tukuma 2. vidusskola (treneris Aldis Čākurs, sporta skolotāja Inese Ķirķe), zēniem – Kandavas K. Mīlenbaha vidusskola (Andrejs Gross, Aiva Ķēniņa).

Tukuma 2. vsk. komandā startēja Laura Bērziņa, Sāra Grinberga, Laine Niedra, Krista Zuhova, Santa Riekstiņa un Evelīna Freimane. Kandavas vidusskolas zēnu komandā Emīls Anšaucs, Jānis Kairišs, Atis Treilons, Mārtiņš Rupeiks, Kristaps Lejiņš un Uldis Visulis. Zēniem Tumes vsk. izcīnīja 3. vietu (Guntis Auziņš). Meitenēm Matkules psk. 3 vietu (Lasmanis Indols/???). Latvijas finālsacensības notiks nākošā gada 13. maijā Aizkrauklē.
Rudens sacensībās vieglatlētikā, kas notika Tukumā 1992. līdz 1999. gadā dzimušajiem, komandu vērtējumā atzīmēti šādi rezultāti: skolām I grupā 1. vietā Kandavas vsk., 2. – Tukuma 2. psk., 3. – Tukuma 2. vsk., 4. – KIVS, 5. – Tukuma 1. psk., 6. – Tukuma Vakara un neklātienes vsk.; II grupā uzvarēja TRĢ, 2. – Jaunpils vsk., 3. – Tumes vsk., 4. – Engures vsk., 5. – Džūkstes vsk., 6. – Irlavas vsk., 7. – Zemgales vsk., bet 8. – Tukuma 3. vsk.; III grupā uzvarēja Pūres psk., 2. – Cēres pask., 3. – Matkules psk., 4. – Zemītes psk., 5. – Smārdes psk., 6. – Sēmes psk., 7. – Lestenes psk., 8. – Lapmežciema psk., 9. – Zantes psk., 10. – Vānes psk., toties 11. – Praviņu psk.