Jau piektdien Durbes estrādē – «Daru radot un Radu darot»

Ceļā uz XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem 17. maijā Durbes estrādē Tukumā notiks Tukuma novada izglītības un kultūras iestāžu tautas deju kolektīvu un skolēnu mācību uzņēmumu pasākums „Daru radot un Radu darot”.

Pasākumam gatavojas 15 kori – 450 dziedātāji, 26 deju kolektīvi – 480 dejotāji, 27 mācību uzņēmumi – 65 jaunie uzņēmēji.

Pasākuma dienā dalībnieki jau no rīta sabrauks Durbes estrādē iemēģināt deju laukumu un ievingrinās balstiņas ar skolēnu dziesmu un deju svētku repertuāra dejām un dziesmām. Svētku dalībnieku statusā būs arī skolēnu mācību uzņēmumu dalībnieki, un pasākuma apmeklētāji jau no plkst. 15.00 varēs iegādāties skolēnu ražojumus. Norēķināšanās gan tikai ar skaidru naudu.

Svētku neatņemama sastāvdaļa ir dalībnieku gājiens. Pirmo reizi gājiens virzīsies maršrutā no Durbes pils pagalma virzienā pa Durbes ielu un Estrādes ielu, tad atkal pa Durbes ielu līdz kolektīvu uznācienam un svinīgai sagaidīšanai Durbes estrādē.

Pēc gājiena plkst.17.00 notiks svētku koncerts.

Pasākums ir bezmaksas, ar svētku programmu var iepazīties pasākuma afišās, izmantojot QR kodu.

Pie Durbes estrādes darbosies izbraukuma kafejnīca.

Laipni aicināti apmeklēt pasākumu!

 

Iedzīvotāju un pasākuma apmeklētāju ievērībai!

Sakarā ar pasākuma norisi 17.maijā svētku dalībnieku gājiena laikā no plkst. 16.00 līdz plkst.17.00 Durbes iela un Estrādes iela transporta līdzekļu kustībai un novietošanai būs slēgtas!

Durbes estrādes autostāvvietu laukumi bērnu drošības nolūkos apmeklētājiem būs slēgti! Automašīnas varēs novietot norādītajās vietās.

Pasākuma laikā dalībnieki var tikt fotografēti un filmēti, iegūtais materiāls var tikt publiskots.

Dziesmu un deju svētki sākas no manas vēlmes darīt. Es daru un man tas rada prieku. Daru radot un radu darot.

s sanākam kopā un darām kopā. Tas mums sagādā prieku un dod spēku. Tas dod spēku visai Latvijai.

                                                                                  /Reinis Suhanovs/

 

Komentāri

 1. Man gan rada prieku tijai manas majas tvaika ielaa …dakteri sanitari un garaas piedurknes…eiforijai tabletes sopricites un naktspodins.kur nolaist sos priekus..slava tvaicenei.ko gan es bez tas iesaktu.

  1. Ei, nejēga! Kā man acīs iekrita, ka kāds stulbenis, kas pārāk gudrs pats sev, lieto mana tēva uzvārdu, lai rakstītu muļķības. Man vārdu nav! Tikai slimi krievi varētu kaut ko tādu izdarīt. (Slava Ukrainai!) Es tev no sirds iesaku doties uz ārstēšanās iestādi – vai nu uz Gintaras muižu, vai uz Tvaika ielu. Tur tevi ietins baltā halātā un nobaros ar zālēm. Lai veicas atveseļošanās procesā! Ceru, ka tava augstprātība nekur nepazudīs. Dievs svētīj Latviju un Slava Ukrainai!

   1. Pasaki viņam, tēvoci! Lai tik nepielieto mūsu senču uzvārdus bezjēgā! Nūģis kaut kāds, domā, ka atradies Cars Ivans Bargais! Lai Laimes māte dod Latvijai veiksmi un Saules māte – Ukrainai žēlestību!

   1. Piekritu bombojats izcelas ar sevisku fasistisku inteligenci komentetajus saukdans par psrs kremlistiem un padauzam..draudot pat internetu nobloke dazam kuri nedzied ar vinu korii vienu meldinu….luk betnibas traumas rezultats pats bernibaa piedzivojis fasistiskas spidzinasanas netodes ar iilenu durot dzivaa miesaa….baisa berniba…lidzjutibas verta.

    1. Nu re..Fasistele atjal noblokejusi man daugavpils zinas….bet tas nenozimee ka esmu noskumusi.vai kaut ko zaudejusi..es aizbrauksu pati uz daugavpili apciemot latgalisus.es iesmeju par tavu vajumu un bezspecibualgoraa padauza….bet zaudetaja busi tijai tu…

     1. Lai tev jauka si dienina un visas paarejas..dzivo vesela ar savu netiro perkamo dveseliti.dievins tai saulee tevi dasni appalovos par varondarbiem sai saulee…bet varbut lidz dievam tu henaz nenonaksi jo satanam turies aiz astes… nu ta tava izvele……attaa..draudi banee lama .melo.ta tava sutiba un dzives aicinajums…attaa

 2. Kāds prieks, ka visi manējie vienkopus, te ir uz slotkāt sēdinātais Bombmāris Sightkrāts un D.pils Aņka Puļemjotčica Vatdel.

  1. Un kur tad palika bonzis vamzis no maskackas ielas grausta ar slepenu sorositu telefonu rokas un svaba reseta bibeli padusee..

   1. Es esmu mazs smuks aizokeanijas globalistu drazamais smukdupsitis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *