Slampes puišiem uzvara florbolā

10. novembrī Zemgales vidusskolas sporta zālē norisinājās Latvijas florbola čempionāta 2. līgas pirmās kārtas pēdējā spēle, kurā uz laukuma satikās SK «Slampe/Zevid» un »Babīte SK». Pirmos vārtus pirmā perioda sestajā minūtē iemeta Rainers Subris no Slampes komandas. Mazāk nekā pēc minūtes viesi nepalika parāda, un tā – punkts pa punktam – līdz perioda beigām, līdz rezultāts noslēdzās ar 3:4 viesu komandas labā. Otrajā periodā Slampes komanda saprata, ka atpaliek un, šķiet, ka teju katrs komandas spēlētājs izcīnīja pa kādam punktam. Periods noslēdzās ar 10:5 Slampes komandas labā. Trešajā periodā dižu izmaiņu nebijā, mājinieki dominēja pār visiem, izcīnot vēl divus punktus; gala rezultāts – 12:5. Komandas labākais spēlētājs – Reinis Dukstītis.